Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Jaký skener kolem 30.000,- ?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Jaký skener kolem 30.000,- ?

Autor: Lubo

9:26:53 27.09.2005

Ja by som odporucal niektore z tychto: Canon 8400F, Canon 9950F, Epson 4490, Epson 4990. Ak nie su problem prachy, tak jednoznacne Epson 4990. Ak prachy nie su, tak asi najlepsi pomer cena/vykon ma Canon 8400F. Odporucam orientovat sa vylucne na skenery, ktore maju HW ICE resp. FARE.

Citovat příspěvek

Dobrý den,

Autor: cobbler

13:38:31 26.09.2005

Potřeboval bych poradit jaký scanner koupit na digitalizování diapozitivů a negativů formátu 6x6. Zvětšování na max 18x18 cm při 300 dpi.
Prosím doporučte, co by stálo za to
Děkuji

Citovat příspěvek

Jaký skener kolem 30.000,- ?

Autor: Megamat

22:22:34 15.09.2005

Rád bych si pořídil nový skener, ale neorientuji se v současné nabídce skenerů. Skenuji převážně odrazové předlohy. Dia a negativy minimálně. Chci za skener utratit kolem 30.000,-. Docela se mi líbí Microtek ScanMaker i900 nebo Lacie BlueScan 48. Mám ale pocit, že Lacie už skenery asi nedělá. Tak nevím. Poradíte mi který je lepší nebo snad existuje ještě jiná varianta?? Samozřejmostí je možnost kalibrace skeneru a kvalitní obslužný soft. Díky za radu.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: