Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Scanner EU3C FilmScan 35 I

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Scanner EU3C FilmScan 35 I

Autor: MŠ

15:47:12 14.03.2011

Už druhý zakoupený a vyměněný skener EU3C FilmScan35 I má stejnou závadu: skenovaná plocha je posunuta nahoru mimo oblast obrázku, takže dole naopak 15% spodní části chybí. Chyba je zřejmě v montáži, pokud má někdo stejnou zkušenost, ozvěte se.

Citovat příspěvek

Autor: Juhele

13:27:13 16.01.2011

Ahoj,
taky jsem to řešil tu:
http://forum.grafika.cz/read.php?109,3074819
a nakonec jsem se rozhodl nekoupit ten krám. Kdybys chtěl měl jsem někde recenzi v čínštině (jinde žádná nebyla) s ukázkovými fotkami. Barevně to hrozně ujíždělo domodra, navíc to samozřejmě neumí odstranit škrábance a jiný humus na negativu, jako ti to udělaj profíci nebo slušnější skenery. U mne se to vyplatilo nechat zdigitalizovat - nemusel jsem nic kupovat a neměl jsem s tím práci, navíc toho ve výsledku nebylo tak moc. Teď už by mi ten skener akorát ležel doma bez užitku. ;)

Citovat příspěvek

Autor: Petr H.

20:27:03 29.03.2010

Jsem rad ze muzu nekomu pomoct, takze V ZADNEM PRIPADE TENTO KRAM NEKUPUJTE! je to naprosto priserny a nepouzitelny vyrobek, barevny posun je strasny, vystupy jsou neostre, celkove je vysledek doslova oslizle neco co jen velmi vzdalene pripomina predlohu. Fujtajxl jsou to vyhozene penize, za to radsi nakrmte zviratka v utulku :)

Citovat příspěvek

Scanner EU3C FilmScan 35 I

Autor: Stanko

6:15:08 01.03.2010

Zdravím Vás, má niekto skúsenosti s týmto scannerom? Jedná sa mi vyslovene o diapozitívy.
Kvalita, spoľahlivosť.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: