Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

HP scanjet 3500c prblem při scanování obrázků.

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: HP scanjet 3500c problém s instalací

Autor: Vladimír Dvorský

14:56:26 08.04.2010

Pořídil jsem si nový počítač s Windows 7- mám hp scanjet 3500c - kod Q2807-14300
asi z roku 2004 - nejde naistalovat software. prosím poraďte

Citovat příspěvek

Re: HP scanjet 3500c prblem při scanování obrázků.

Autor: Jarouš

16:17:32 08.09.2009

Řešením by bylo pořízení zařízení Canon nebo Epson, Canon skener mám a chová se naprosto korektně. Různými problémy se skenery HP se to tady jenom hemží.

Citovat příspěvek

Autor: Irena Poláková

14:50:15 08.09.2009

Dobrý den,
mám velké problémy se scanováním obrázků, ale, jiný, než je zde dosud popisováno.
Při scanování se již náhled vytvoří pokaždé jiný, tzn., za 1) scanovaný předmět je v různých odstínech, (zabarven do zelena, do modra, fialova) 2) v různé velikosti , nebo se stane, že náhled je přes půl stránky
a scanovaný předmět se objeví úplně nahoře a není celý, nebo se objeví velký přes celou stránku s náhledem v obří velikosti a též se nevejde celý.
Již jsem byla nucena měnit PC , doufala jsem, že třeba při opětném nainstalování a na jiném počítači
to bude v pořádku, ale, není.
Když ale provádím kopírování přes tento scaner a tiskárnu, černobíle i barevně to nakopíruje úplně
bez problémů krásně.
Můžete mi poradit prosím, zda to je v nastavení, nebo odchází něco ve scaneru, občas se podaří něco nascanovat dobře, ale třeba po až po 10 pokusu.....
Scaner mám asi 2 roky, koupila jsem ho přes inzerát byl těsně po záruce, asi rok fungoval výborně, moc ráda bych znala nějaké řešení, zda to je možné buď někde nastavit, nebo opravit ? Děkuji zdravím.

Citovat příspěvek

Autor: Irulka_1

8:37:47 01.08.2009

Dobrý den,
mám též velké problémy se scanováním obrázků, ale, jiný, než je zde dosud popisováno.
Při scanování se již náhled vytvoří pokaždé jiný, tzn., za 1) scanovaný předmět je v různých odstínech, (zabarven do zelena, do modra, fialova) 2) v různé velikosti , nebo se stane, že náhled je přes půl stránky
a scanovaný předmět se objeví úplně nahoře a není celý, nebo se objeví velký přes celou stránku s náhledem v obří velikosti a též se nevejde celý.
Již jsem byla nucena měnit PC , doufala jsem, že třeba při opětném nainstalování a na jiném počítači
to bude v pořádku, ale, není.
Když ale provádím kopírování přes tento scaner a tiskárnu, černobíle i barevně to nakopíruje úplně
bez problémů krásně.
Můžete mi poradit prosím, zda to je v nastavení, nebo odchází něco ve scaneru, občas se podaří něco nascanovat dobře, ale třeba po až po 10 pokusu.....
Scaner mám asi 2 roky, koupila jsem ho přes inzerát byl těsně po záruce, asi rok fungoval výborně, moc ráda bych znala nějaké řešení, zda to je možné buď někde nastavit, nebo opravit ? Děkuji zdravím.

Citovat příspěvek

Autor: Houdula

13:05:00 14.05.2007

Dobrý den, mám stejný scaner asi 5 let a měla jsem podobný problém. - objevil se po náporovém "záhulu" asi 3000 stránek zasebou. Čárky byly barevné. Ptala jsem se na to a dostala jsem odpověď, že už dosloužil, že si mám koupit nový. Takže jsem ho rozšroubovala (3 šroubky na zadní straně) a zjistila jsem, že ten dlouhý černý pásek - který je viditelný zezhora pod sklem a slouží k přenosu dat a je při scanování "ježděním" hodně namáhán - je deformovaný (jakoby pomuchlaný). Obyčejnou izolačkou na elektriku (asi 3 cm) jsem ho v místě "pomuchlání" trochu nehtem narovnala a napříč izolačkou přelepila, aby se více "nelámal". A problém byl vyřešen. Zároveň jsem Okenou vyčistila sklo a opatrně ten "snímač" od prachu. Od té doby se mi to stalo ještě jednou, ale na jiném místě pásky, takže jsem postup opakovala a opět bez problémů. Doufám, že se Vám podaří stejným postupem problém vyřešit.

Citovat příspěvek

Autor: Matomatic

0:05:52 15.09.2006

Chtěl jsem napsat v předmětu samozřejmě PROBLÉM! :)

Citovat příspěvek

HP scanjet 3500c prblem při scanování obrázků.

Autor: Matomatic

0:04:24 15.09.2006

Zdravím,
mám problém při scanování obrázků (hl. u fotek) na HP scanjet 3500c.
Výsledný scan fotky má přes sebe takové čárky přes celé foto (určitě se tomu nějak říká ale já to nevím). Jsou na husto vedle sebe a jsou vodorovné. Absolutně nevím co s tím.
Můžete mi někdo prosím dát nějaké info, radu nebo tak něco?
Díky moc.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: