Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

výroba štočků laserem (CTP)?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: výroba štočků laserem CO2 - (CTP)?

Autor: Bohuš

20:10:39 16.03.2011

Viete mi prosím Vás poradiť, aké by malo byť nastavenie, alebo akým profilom sa robia tie štočky na tampo tlač? Mám laser Universal ULS M-300 45W

Citovat příspěvek

Re: výroba štočků laserem (CTP)?

Autor: ondrej2000

15:39:08 08.12.2009

kontakt som kdesi zalozil a marne ho hladam, no viem kde to bolo, s tym laserom je to tak, ze pokial neponahlate a chcete to urobit do 15 min. staci vam aj cinsky laser za 1,5 tis usd / samozrejme ze na nom nemozete robit vsetky klasicke laserovatelne veci/ - vyskusane v praxi

Citovat příspěvek

Autor: domogurec

12:07:13 06.12.2009

mohl byste mi poslat nějaký kontakt na email, já jsem viděl pouze americká řešení, zdá se mi to přes louži moc komplikované. díky za info.

Citovat příspěvek

Autor: ondrej2000

15:49:50 04.12.2009

Ide to vyrabat aj co2, klise je fialovej farby ak vam to pomoze, zrovna som bol tento tyzden na predvadzacke, staci vam aj laser za 7000 Eur+dph

Citovat příspěvek

výroba štočků laserem (CTP)?

Autor: Tiskař

20:42:26 03.12.2009

zdravím všechny, nemá někdo zkušenost s výrobou tamponových štočků laserovým gravírováním? amíci tomu říkají stejně jako u ofsetu CTP Cliches. prý je brnkačka nastavit správnou hloubku a rastr, stojí méně, nežli plastové klišé a je to za minutu hotové. amíci mi to nabízejí za 22.000$, ale není to kde vyzkoušet, jestli to funguje. používají fiber laser, s tím CO2 co má každý to prý nejde :-(

díky za info

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: