Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

RIP pro sítotisk

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: RIP pro sítotisk

Autor: Honza23

9:58:06 21.02.2012

Ve photoshopu - stupně šedé - bitová mapa polototónový rastr s požadovanými parametry. Nebo při tisku s PS tiskárnou.

Citovat příspěvek

Autor: pomoc

9:12:33 21.02.2012

můžete prosím poradit jak na rastr,mám fotku potřebuji ji převést na rastr pro potisk trika a stále mi to nejde děkuji

Citovat příspěvek

Autor: cybi

17:44:11 13.07.2009

yoo. .vidite..to som si nevsimol.. mam stylus 3000 a styluspro 5500.. ale 1290 by v tom pripade mal podporovat accurip.. tusim ze posielaju aj 14 dnove demo na dvd.. ako fast rip tak aj accurip je primarne urceny na tisk predloh pre sita na sietotlac .. alebo priamy potisk na farebne trika takze Vami hladanu funkciu pretiskov samozrejme podporuju

Citovat příspěvek

Autor: Zbyněk

13:37:53 13.07.2009

mám dojem že Fast RIP nepodporuje mojí ESPON 1290 a slouží pouze pro tisk rastrů nebo ne?

Citovat příspěvek

Autor: cybi

9:10:14 13.07.2009

fast rip

Citovat příspěvek

Autor: Stepan

13:27:01 10.07.2009

Ozvěte se mi na mail...

Citovat příspěvek

RIP pro sítotisk

Autor: Zbyněk

11:18:41 10.07.2009

Už jsem se na to jednou ptal, ale bez odezvi .... je tu plno odborníků, tak se prosím ukažte.

Dělám textilní sítotisk, filmy si tisknu na ESPON 1290, na fólii, výsledky perfektní, nicméně mě trápí grafická příprava s přetisky. Potřebuji nějaký RIP, který mi automaticky připraví grafiku tak, aby vrchní barva (třeba nějaká pantonka) o danou velikost přesahovala přes podkladní bílou. Doufám, že je to srozumitelné. Pokud ne, rád objasním. Opravdu prosím o rady a ne o nějaké emoční výlevy. Děkuji všem a tiskařům zdar.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: