Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

automatické čištění hlavy

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: automatické čištění hlavy

Autor: Ludovit

12:40:15 21.03.2007

Mame mutoh falcon 6100 upraveny na sublimaciu. Mame uplne rovnaky problem. Trysky sa vycistia, potom ich zopar netlaci, tak to dam vycistit znova a to niekolkokrat musim zopakovat az su ciste. Skusim vyhodit vipera a uvidim.

Citovat příspěvek

Autor: Vratislav Boch

10:04:26 14.12.2006

zkusil jsem znovu vyměnit viper a to samé - tak jsem ho vyhodil uplně a nádhera. 40m tisku několikrát samočištění a všechny trysky jedou. Akorát je mi divné že ostatním to funguje i s viperem a mně ne.

Citovat příspěvek

Autor: Mohawe

11:52:17 06.12.2006

a co vyměnit inkoust? jaký používáte?

Citovat příspěvek

automatické čištění hlavy

Autor: Vratislav Boch

0:49:11 19.11.2006

Neví náhodou někdo jak vypnout automatické čištění hlav na MUTOHU FALCONU nebo kompatibilním stroji. Vždycky když se provede samočištění tak mi pak netisknou některé trysky. Když to nechám nějaký čas odstát tak se to vzpamatuje. Ale dost mne to štve. Situace je následující - stroj tiskne perfektně, všechny trysky OK. Najednou se vzpamatuje a udělá si sám čištění a výsledkem je, že některé trysky netisknou, jiné začínají tisknout později než by měly - přetahujou. Vždycky to musím nechat odstát nějaký čas - cca hodinu v kapině aby se to vzpamatovalo. A to nemluvím o tom zbytečně vyplácaném inkoustu. Zkusil jsem vyměnit všechno co by na to mohlo mít vliv. Dampry, hlavy, kapinu, stěrku. Kdyby se to samo nečistilo tak by to bylo uplně v pořádku. Zdá se mi, že to dělá ta stěrka ale je fungl nová. Asi ji vyhodím uplně a bude to.

Vratislav Boch

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: