Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Problém při převodu wordu do PDF

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Problém při převodu wordu do PDF

Autor: Petr.Matuska

13:42:00 09.06.2009

Dobrý den,

potřeboval bych doplnit několik věcí:
jaký používáte operační systém - verze, jazyk, aktualizace, kolikabitový
jakou přesně máte verzi Adobe Acrobat 9 Pro - přesná aktualizace, jazyk - případně aktualizujte na verzi 9.1.1.
jakou verzi MS Office 2003 používáte - jazyk, aktualizace

K řešení problému:

- tento problém se vyskytuje pouze u jednoho dokumentu nebo u všech Word dokumentů
- stejný problém při převodu je i při výběru Soubor - Tisk - Adobe PDF?
- nemáte na počítači nainstalován jiný program pro tvorbu PDF dokumentů?

Mohu nabídnout vyzkoušení převodu onoho dokumentu na naší konfiguraci, tím ověříme, zda je problém v samotném dokumentu nebo třeba v nastavení Word/Acrobat.

Dejte mi prosím vědět na email podpora@techsoft.cz

Děkuji

Citovat příspěvek

Problém při převodu wordu do PDF

Autor: kunam

10:53:52 04.06.2009

Dobrý den,

Zkouším Adobe Acrobat 9.0 Profesional, ale nedaří se mi převod z lišty PDF Makeru do PDF v aplikaci word. Při samotném převodu dojde k zahájení a uprostřed to zamrzne a nahlasi hlasku jestli chci spustit opravne nastroje pro Aplikaci Acrobat proff. Kdyz to ucinim tak se dlouze neco jako opravuje ale nakonec se nic nestane. Proste to skonci a je. Kdyz reknu ne tak se prevod ukonci bez toho aby se neco prevedlo.

Musim odotknout ze tento problem mam pouze u wordu. Pouzivam verzi Microsoft office 2003. Z jinych aplikaci MS Office bezi prevod uplne bez problemu

Je to jedna velka zahada. Udelal jsem vsemozne updaty . Vyzkousel i starsi verze Acrobatu (7 a 8) a vysledek je porad stejny.

Podotykam ze toto se deje pouze na mem pocitaci u jinych kolegu problem neni.

Vyzkousel jsem i novou instalaci operacniho systemu a vysledek je porad stejny. Na mne to pusobi dojme ze se Acrobat pere s nejakym jinym programem , ktery mam na svem PC instalovan

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: