Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Acrobat 9 a vložený fulltextový index

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Acrobat 9 a vložený fulltextový index

Autor: honyk

16:41:37 24.04.2009

Vyřešeno, po klepnutí na Ok dojde ke vložení indexu a zároveň k uložení dokumentu. Ten název tlačítka je zbytečně matoucí. Dokument je pak možné klidně bez uložení zavřít. Save se ani nenabízí, ono je to v tu chvíli beze změn. Proto jsem se snažil o uložení dokumentu jako, ale tím se vždy index z dokumentu automaticky odstranil. To bug asi skutečně bude. To mě však už netrápí. Hlavní je, že v cca 2500 stránkovém dokumentu je nyní hledání otázkou mžiku (velikost narostla z 38 na 41 MB).

Citovat příspěvek

Acrobat 9 a vložený fulltextový index

Autor: honyk

16:12:44 15.04.2009

Snažím se pomocí postupu na [url]http://help.adobe.com/en_US/Acrobat/9.0/Standard/WSC28D4DBB-6A78-4027-9E04-F50FE411CFB9.w.html[/url] vytvořit index, ale nějak nevím, jak dosáhnout toho, aby byl součástí PDFka. Přestože je vidět průběh a po skončení se klikne na Ok a dokument přeuloží, po opětovném otevření v Acrobatu a otevření stejného dialogu mi to opět hlásí, že index není k dispozici. Není potřeba ještě nějaká dodatečná operace? Že by bug? Nebo vám to funguje? Adobe Acrobat Pro 9.1 & Vista 32bit.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: