Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Adobe Reader tiskne hieroglyfy

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Adobe Reader tiskne hieroglyfy

Autor: makofoto

12:34:01 05.05.2007

Problém bude možná v ovladači tiskárny, jakm způsobem se posílají data na tisk. Bude to tedy problém s konverzí znakové sady v dokumentu na tiskárnu (týká se většinou laserových tiskáren). V AR je v předvolbách i typ používaných písem (lokální či nikoliv). Myslím, že po pohrání si s těmito volbami se problém vyřeší.

Citovat příspěvek

Adobe Reader tiskne hieroglyfy

Autor: KubikH

12:07:57 05.05.2007

Dobrý den,

pokud v práci tisknu nejrůznější PDF dokumenty z Adobe Readeru, vytiskne se mi vizuálně podobný dokument, ale většina písmen je nahrazena záhadnými znaky (na obrazovce je vše v pořádku). Některé elementy (některé rámečky ap.) se však vytisknou správně. Reinstalace Readeru na novější verzi nepomáhá a chyba se objevuje na nejrůznějších počítačích v síti a u nejrůznějších dokumentů nejrůznějšího původu (snad u všech?).

Pokud však tiskneme z jiného prohlížeče či operačního systému (Foxit Reader, KPDF), dokumenty se vytisknou správně.

Poslal jsem dotaz na Adobe, ale odpověděli mi, že Reader je zdarma, takže mu neposkytují žádnou podporu, což jsem do teď nepochopil.

Děkuji všem za jakékoliv náměty.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: