Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Monitor k úpravě fotek do 10 tis.Kč

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Monitor k úpravě fotek do 10 tis.Kč

Autor: Mila_xl

11:18:32 28.04.2011

Radimv:

máš to tam ...

Citovat příspěvek

Autor: radimv

10:46:11 28.04.2011

to Mila_xl:

ad "Můžeš (mohl bys) mi dát tředa do mailu nebo jedno jak, odkaz na někoho, kdo by byl ochotný mi přímo fyzicky osobně poradit v Praze"

- pokud je uvažováno o případném nákupu monitoru Eizo, tak asi nelze jinak než doporučit návštěvu předváděcího středika (před nákupem), které si za posledních 6-7 let získalo solidní pověst

- pak lze uvažovat o nějakém kurzu... nebo si tu službu objednat

- a jestli můžu psát do mailu já, tak můžeš do mailu napsat i ty mně :-)

Zatim zdar

Citovat příspěvek

9:52:00 28.04.2011

To radimv:

Tak jsem si ještě přečetl vlákno "monitor do 400€ (10 000 Kc) NEC EA231WMi / DELL U2311H" a jediné co jsem z toho pochopil, že tomu rozumíš (a zřejmě i řada dalších přispěvatelé, abych se nikoho nedotknul :-) ). Mám tedy prosbu. Můžeš (mohl bys) mi dát tředa do mailu nebo jedno jak, odkaz na někoho, kdo by byl ochotný mi přímo fyzicky osobně poradit v Praze nebo v Berouně? Zejména až teda něco koupím, tak s nastavením, apod? Protože pro mě nemá vůbec smysl dál takové věci, co se tady probírají, číst, ne že to neumím (číst :-) ), ale prostě tyto technické záležitosti jdou jaksi zcela mimo mé chápání. Děkuji.

Citovat příspěvek

Autor: radimv

0:11:00 28.04.2011

ad "Eizo EV2333W - Dá se to nějak nastavit?

viz manuál:

a základní info k dodávanému prográmku EasyPix2

ad "Pardon, ale skutečně tomu moc nerozumím ..."
- pročítáním webů se člověk obvykle nastavovat/kalibrovat monitor nenaučí -> to chce jich několik v průběhu let vyzkoušet na vlastním stole (nebo si na to pozvat někoho zkušenějšího)

Zatim zdar

Citovat příspěvek

23:23:38 27.04.2011

HonzaXXXXX Napsal:
-------------------------------------------------------
> eizo ev2333

Třeba tenhle - Eizo monitor EV2333WH-GY White 23" LCD 3000:1, 5ms, DVI, DisplayPort, USB hub, repro, S-PVA?
viz [url] http://pc.itek.cz/lcd-monitory-23-lcd-monitory/473204-Eizo-monitor-EV2333WH-GY[/url]
Dá se to nějak nastavit? Nějakou sondou, jak jsem se tady dočetl? Pardon, ale skutečně tomu moc nerozumím ...

Citovat příspěvek

23:16:36 27.04.2011

Stanleykameraman Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jak velký?
Nevím. 22? 24?

Citovat příspěvek

Autor: HonzaXXXXX

17:07:49 27.04.2011

eizo ev2333

Citovat příspěvek

Autor: Stanleykameraman

14:39:35 27.04.2011

Jak velký?

Citovat příspěvek

Monitor k úpravě fotek do 10 tis.Kč

13:37:48 27.04.2011

Možná se tady ptám blbě, ale dá se koupit slušný monitor na úpravu fotek za cenu do 10 tis.Kč? Přiznám se, že tomu vůbec nerozumím, vlákna zde jsem prolétl a stejně mi to nic nedalo. Nejsem grafik, ani jím nebudu, jen bych si rád upravoval fotky, aby vypadaly na monitoru stejně nebo aspoň přibližně jako pak při tisku. Ani ten tisk nějak nepřeháním, mám svou domácí inkoustovku Canon pixma 4300. Tisknu do A4, ale zpravidla 18/13. V práci používám monitor LCD Fujitsu Siemens 4:3 aninevímjaký a doma mám taky LCD 16:9 a ani tu značku si nepamatuju. Rád bych si polepšil, ale nechci to hrotit. Pokud by byl někdo ochotný mi poradit, tak to uvítám. Díky

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: