Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Sony NX5 synchronizace přes TC link

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Sony NX5 synchronizace přes TC link

Autor: mart

12:23:52 04.11.2011

Tak beru zpět, podařilo se mi to sesynchronizovat v Pinnacle a nerozchází se to. Původní pokusy byly v Ediusu, kde se mi to nepodařilo (snažil jsem se to tam srovnat podle timecode, asi tedy nebude úplně stejný v obou záznamech).

Citovat příspěvek

Sony NX5 synchronizace přes TC link

Autor: mart

10:15:52 04.11.2011

Nemáte někdo zkušenosti se synchronizací dvou NX5? Včera jsme točili koncert a poprve jsme zkusili kamery propojit přes TC link konektor (cca 20 metrů koax). TC Run nastaveno na obou kamerách na Free run. Kamera 1 přepnuta na TC OUT a kamera 2 na TC IN. Na displeji kamery 2 se objevila ikonka TC IN, časový kód stejný na obou, vše se zdálo vpořádku. V průběhu jsem si na kameře 2 všimnul že ikona TC IN již nesvítí. Teď se dívám na nahraný záznam a synchronizované to rozhodně není. Na konci je rozdíl již skoro sekunda.
V čem může být problém? Příští týden to ještě vyzkoušíme na stole s nějakým krátkým kabelem.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: