Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Panasonic AG-AC160E

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Předmět:

Příspěvek:

*AGGRESSIVE* O:-) :-/ :-P *BLUSH* *BYE* :'( *DASH* 8-) *DRINK* :-| *THUMBUP* *SOS* *KISSED* :-* *OK* *SECRET* *STOP*

Pohlaví:

Muž, Žena

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

Re: Panasonic AG-AC160E

Autor: capik

15:07:02 01.11.2011

Mel jsem ji v ruce a je to vylepšená 151, ktero vlastním. Až na mizerný mikrofon co vyřešil směrový RODE pracuje znamenitě a je možnost vše mít púod kontrolou. Jak histogram, tak zaostření, clonu. Líbí se mi na ní že už má 20x zoom a vše na objektivu. Má možnost nahrávat na dvě karty a i už DV výstup což 151 nemá. Kdybych měl prachy tak neváhám. Jsem Panasonista a ty Sonky mě moc nesedí. Hlavně když amerika TV jede vše na Panasonic a Japonsko. Super mašinka. Neváhej

Citovat příspěvek

Panasonic AG-AC160E

Autor: amaterjaknoha

12:02:35 01.11.2011

Ahoj ve spolek
Ma nekdo zkusenost s kamerou Panasonic AG-AC160E? Moje stara Canon XM2 se rozhodla ze uz se ji nechce pracovat tak hledam nahradu. Kdysi jsem mel v ruce Panasonic AG-HMC151 a za ty prachy neukazovala vubec spatne (az na ten plast - hodne levny cinan). Libi se me ze kamera ma vse pekne manualni na objektivu (zoon, clonu, ostreni). Nejsem zadny profik co taha kameru kazdy den , ale obcas neco natocim...
diky za nazory

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: