Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Nákup v amazon.co.uk

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Nákup v amazon.co.uk

Autor: mardrom

19:41:00 10.04.2008

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat lidí, kteří objednávají ze serveru Amazon.com, jestli by mohli přihodit něco ke svému balíčku. Rád bych si něco objednal, ale bojím se jít do toho sám. Proto se ptám kdo by byl tak hodný a pomohl mi. Poštovné bych samozřejmě uhradil. Děkuji

Citovat příspěvek

Autor: vrtalp

11:55:02 02.04.2008

Anglický Amazon je v pohodě. Často tam nakupuji Blu-ray disky.

Citovat příspěvek

Autor: clee

1:26:00 02.04.2008

elektroniku sem z amazonu nikdy nekupoval, ale cd/dvd a knizky vzdycky v pohode, mam virtualni visa kartu...

Citovat příspěvek

Autor: EnglCam

0:07:08 02.04.2008

to Pytkin

hezky obchod, hezke ceny, stale stejny idiotsky napad pri platbe kartou typicky pro americke obchodniky.Pokud svou kartu pouzijes poprve musis jim poslat kopii nebo origos Bank Statementu (vypis z uctu).Pak sve udaje, potvrzeni adresy (kopie ustrizku od plateb za elektrinu ,plyn apod.) a kdo vi co jeste.Vzhledem k tomu ze jsem idiot ale ne totalni kokot, neposilam postou ani faxem sve udaje o karte a bankovnim uctu, je mi tenhle obchod totalne u zadni partie meho tela. (td).

P.S. bokuzel amazon.com to pozaduje totez.Upozornuji ze to chteji jen u zahranicnich zakazniku.U amiku ne.

Citovat příspěvek

Autor: Pytkin

23:49:51 01.04.2008

Vela mojich znamych nakupuje v B&H a vsetci si velmi pochvaluju ..

http://www.bhphotovideo.com/

Citovat příspěvek

Autor: jima

18:52:25 01.04.2008

To EnglCam: Díky, to je ono. (tu)

Citovat příspěvek

Autor: EnglCam

17:28:12 01.04.2008

to Jima

uz jsem tam nakoupil toho dost.Normalne si natukas zbozi co chces a najedes na jakykoliv odkaz ktery ti nabidne A1.Ale bacha amazon funguje i jako prostrednik.To znamena ze dejme tomu najedes na odkaz kde se nabizi A1.Ta cena co vidis je nabidka nejlevnejsi firmy nebo nejlepsi firmy dle ratingu.Pak je tam odkaz napriklad 5 new and used.To znamena ze je v nabidce dohromady pet kousku vcetne te prvni hlavni nabidky..Bud jsou vsechny pouzite nebo nove nebo pul napul.Pokud kliknes na ten odkaz vyjedou ti firmy ktere tu A1 nabizeji at starsi ci novejsi.Je tam i cena kvuli porovnani.Proste kliknes na add to basket (pridat do kosiku) a pak v pravem hornim rohu zadas checkout coz je ukonceni a uzavreni nakupu.Pak si vyplnis adresu atd a detaily karty.
Jak vidis amazon jak jsem psal vyse funguje jako prostrednik.Jsou mensi polozky jako pouzdra na mobily atd ktere ma sam amazon na sklade.Takze bacha.Ja kupoval dve krytky na objektiv za par supu.Ale u amazonu meli jen jednu na sklade a tu druhou mi automaticky objednali u obchodnika v nemecku.Takze jsem na tu druhou cekal dalsi tyden. Vse ale resis pres amazon (reklamace, stiznosti atd).Oni to uz za tebe s obchodnikem vybavi.Jednoduche jak spadnout ze schodu.Pokud mas zkusenosti s nakupempres net je to totez.
P.S. bacha na karty Maestro.Amazon je bere ale jen vydane anglickyma bankama.Ceskou to nebere.Vyzkouseno.

Citovat příspěvek

17:10:20 01.04.2008

Když jsem tento dotaz pokládal, nepřipadal mi zřejmě zbytečný. Zbytečná mi připadá následná diskuze s lidmi, kteří odepisují aniž by co konkrétního měli říct.
To, že ti to nedává smysl přeci neznamená pro jiného automaticky STOP, nebudu se ptát, protože Evženovi je to jasné.

Citovat příspěvek

Re: Nakup v amazon.co.uk

Autor: EvzenP

17:02:46 01.04.2008

Vsak ja taky nepisu, ze si stezujes...
Jen mi jaksi tvuj dotaz pripada - zvlast pri pouziti selskeho rozumu -
docela zbytecny.

Pokud se nekdo zepta na zkusenosti s nejakym neznamym shopikem z Horni
Dolni, tak to chapu. Ale ptat se na tak obrovsky a vyuzivany shop mi proste
nedava vubec smysl.
Obchodni podminky se daji docist primo na webu, tak co chces vedet vic?

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

16:55:03 01.04.2008

Díky Evžene za příspěvek, ale ptal jsem se na zkušenosti s nákupem v tomto obchodě a opravdu jsem si neztěžoval na nějaký problém. Jirka.

Citovat příspěvek

Re: Nakup v amazon.co.uk

Autor: EvzenP

16:25:13 01.04.2008

Osobni zkusenosti nemam, ale nakupuji tam denne tisice lidi, takze kde vidis
nejaky problem?

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

16:23:29 01.04.2008

Díky, ale zejména kvůli ceně a záruce chci nákup z EU a proto sháním informace o amazonu. Jednalo by se o Canon XH A1.

Citovat příspěvek

Autor: profikvec

15:45:08 01.04.2008

http://www.globalmediapro.com/do/category/sonyhdvcams

Citovat příspěvek

Nákup v amazon.co.uk

15:02:16 01.04.2008

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s nákupem v tomto internetovém obchodě? Uvažuji o nákupu kamery. Díky, Jirka.

Citovat příspěvek

Strana výpisu

2

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: