Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Nákup v amazon.co.uk

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Nákup v amazon.co.uk

Autor: Amazon

10:45:53 27.11.2011

Já jsem koupil na Amazon.com elektronickou čtečku, postupoval jsem podle tohoto návodu: [url]http://www.prague-tourism.eu/jak-koupit-kindle-na-amazonu.htm[/url] a nesetkal jsem se s žádným problémem - do týdne byl Amazon Kindle doma.

Citovat příspěvek

Autor: EnglCam

19:21:49 22.03.2010

to fidos

zpozdeni v pripade anglanu chapu, nedodani bych nechapal.Amazon by je do systemu nepustil.Proto mi to bylo divne.Priste pokud budes objednavat jednu vec tak ji vem radsi pres amazonsky system i od jine fy.Problem pak muzes resit s amazonem coz je velka korporace.

Citovat příspěvek

Autor: fidos

18:26:23 22.03.2010

vse zpet. vsechno mi prislo sice skoro po 3 mesicich, ale prislo. problem byl zrejme v prevodu penez - nejak se zatoulaly. sice trochu vazla rychlost v jejich komunikaci ale nakonec simplycanon ok.

Citovat příspěvek

21:41:54 18.03.2010

to fidos

no vidis a mne to zvoni.nekdo to zvedl tak jsem to tipnul.mam volani po ctvrte zdarma.googlil jsem na amazonu ve feedbacich.neco i na jinych diskuzic.pry pohoda.hele on je tu totiz jeste problem ze kdyz jim posles prachy bez nejakeho symbolu.takze treba vyckavaji kdo se k tomu prihlasi.

Citovat příspěvek

9:18:23 18.03.2010

nevim kde si googlil ale ja nasel, ze radsi od nich ruce dal, ale bohuzel az ted

Citovat příspěvek

8:49:39 18.03.2010

já bych si tam byl schopnej zavolat taky, ale to cislo mi nejde vytocit. tak nevim jesli to zadavam blbe. jinak na amazonu si je muzou chvalit, ale to muzou bejt taky fejky. to je prave o com mluvim, ale jesli se milim budu jen rad

Citovat příspěvek

23:21:52 17.03.2010

to fido

ted jsem v tom chvili lezel na googlu a na amazonu.vsichni si je chvali.hele nechces mi poslat na mail.detaily cos kupoval za kolik, adresu do cech atd.zavolam tam.budu se vydavat za tebe.email je ricardo2@email.cz

Citovat příspěvek

Autor: RomanX

22:17:39 17.03.2010

Máte platit přes PayPal. Ten dokáže zajistit ochranu. Sám jsem několikrát využil. Otevřel jsem spor. Po nereagování prodávajícím nebo psaní nesmyslů PayPal mě platbu vrátil s tím, že si to s prodávajícím "vyřídí".

Doufej, že se prodávající ozve.

Citovat příspěvek

21:11:24 17.03.2010

jakmile to uz prijal - hotovo

Citovat příspěvek

Autor: jjhampl

21:10:42 17.03.2010

požádat banku o stornování platby

Citovat příspěvek

20:49:09 17.03.2010

tzn. platil sem z meho uctu na jeho ucet do anglie

Citovat příspěvek

20:48:08 17.03.2010

no prave ten jejich system jakoze nefungoval tak mi poslal bankovni spojeni - cislo uctu atd. hlavne ted uz vubec nereaguje na maily nic.

Citovat příspěvek

20:42:54 17.03.2010

to fidos.no ale tady se plati za zbozi predem.jakou jsi pri nakupu zvolil platbu a jak jsi platil.z uctu na ucet nebo paypal.

Citovat příspěvek

18:52:36 17.03.2010

sorry za sprostá slova, ale sem teda dost vytočenej

Citovat příspěvek

18:49:42 17.03.2010

konkretně to je "obchod" simplycamerasplus.co.uk, kterej sem právě našel prostřednictvím amazonu. hned ze začátku se mi zdál nějakej divnej - žádný kontakty na nikoho - téměř nic. Pak sem ale projel jěště ostatní britský obchody - jako cameraking.co.uk, kterej je teda taky ňákej zkurv.... , ale jelikož sem neměl moc zkušenosté s uk eshopama tak sem si řek asi je to ok. Jěště mi přihrál ten fakt, že když amazon tyhle, teď už pro mě zmrdy, defakto propaguje tak budou ok.
Pak sem se teda zaregistroval na simply.... poté sem chtěl zaplatit, ale přes jejich rozhraní to nějak nešlo už ani nevím proč, zkrátka mě kontaktoval ňákej člověk od nich - poslal mi číslo účtu a já mu pěkně poslal peníze na účet. A to je konec pohádky. :(

Citovat příspěvek

17:07:32 17.03.2010

to fidos.jak jsi poz\nal ze jde o podvodnika co se vubec stalo?

Citovat příspěvek

16:06:26 17.03.2010

účet

Citovat příspěvek

16:05:57 17.03.2010

právě, že ne :/ přémo na ůčet

Citovat příspěvek

Re: Nakup v amazon.co.uk

Autor: ert

15:46:05 17.03.2010

Lze požádat A o vracení peněz, ve spolupraci s bankou to vyřeší,
pomalu a muset poslat fax, ale jde to.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

13:07:44 17.03.2010

platil jsi to paypalem?
pokud ano, požádej Paypal o vrácení peněz

Citovat příspěvek

12:24:45 17.03.2010

paráda. tak sem si našel přes amazon.co.uk e-shop, kterej byl v referencích uváděných na amazon.co.uk jako super obchod. Objednal sem si přímo přes ten obchod produkt, ale netušil jsem, že se jedná o podvodníka. Super. Penize v .... a věc v ...... Nechápu jak amazon může inzerovat takový sráče.

Citovat příspěvek

19:14:33 17.01.2010

díky za vysvětlení (tu)

Citovat příspěvek

23:03:11 15.01.2010

to fidos

pokud si hodis do kosiku vec kterou prodava externi firma a ne primo amazon poslou ti to oni primo k tobe.Pres amazon to vubec nejde.
Pokud si koupis vic veci od jinych obchodu bude ti to chodit zvlast.Jak jsem psal amazon prodava pod svou hlavickou ale zaroven pronajima portal pro nabidku jinym firmam.Pokud koupis vic veci od amazonu poslou ti to najednou.Ale pokud zjisti ze jedna polozka je nedostupna poslou ti mail a ty si na svem uctu u amazonu nastavis bud cekat az budou mit vse anebo at ti poslou to co maji.Pokud objednavas od ruznych obchodu tak to ti neporadim.Pokud ale tam neco takoveho je ze ti jsou schopni ty veci shromazdit a poslat najednou budes jim muset asi zaplatit za tuhle sluzbu a postovne si druhe obchody uctovat taky budou.je to jejich zbozi.To co mas s amazonem je tvoje vec.Oni by to v tomhle pripade museli poslat do amazonu tak i tak a zadarmo by to taky nebylo.

Citovat příspěvek

Autor: VideoP

10:19:55 15.01.2010

Skus mrknut na :
http://www.creativevideo.co.uk/public/index.php
alebo:
http://www.proav.co.uk/

Citovat příspěvek

10:13:37 15.01.2010

když si najdu na amazonu nějakou věc a je tam uveden jen jeden prodejce, kdo mi toto pošle? - půjde to z toho obchodu zase přes amazon nebo přímo z toho konrétního obchodu?
A jěště dotaz, jak to teda je - najdu si hafo věcí, ale zároveň různý prodejce - tzn. každý prodejce mi to bude posílat zvlášť s extra poštovným nebo mi to přijde dejme tomu v jednom balíku, za kterej zaplatím jedno poštovný? díky

Citovat příspěvek

1:02:04 15.01.2010

Podivej amazon je virtualni obchodak.Ale je taky jakoby najemcem dalsich eshopu.To znamena ze kdyz si natukas zbozi tak ti vyjedou vsechny obchody co to zbozi prodavaji od nejlevnejsiho po nejdrazsi.Na prvnim miste se ti objevi amazon.I kdyz neni nejlevnejsi.Pokud to zbozi ovsem nabizi taky.Pomer mezi zbozim co nabizi amazon a najemcema je tak padesat na padesat.Takze do cech ti doporucuju zjistit si na amazonu kdo je nejlevnejsi a pak najet na primo stranky toho obchodnika.Netrva to tak dlouho a mas tam vic variant pro posilani do ciziny.V anglii tam u tech cen maji vsichni napsano i kolik si prirazi za postovne ale nevim jak to je kdyz to chces do cech.Jestli se mas ridit amazon sazebnikem pro zbozi z amazonu nebo jejich.Proto je to lepsi kupovat primo od obchodnika z jeho stranek.Tady mas odkaz na sazebnik amazonu pro evropsky region3.

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=200396150

jinak dobra zprava je ze od noveho roku amazon posila docech veskere zbozi.IKonecne nas ti slavni zapadaci zacali brat vazne.Hlavne korunu. (tu)

Citovat příspěvek

20:34:26 14.01.2010

Ahoj,

téma pro někoho určitě omleté, ale přesto bych se rád zeptal kolik stojí poštovný z amazon.co.uk? a hlavně jak to funguje při nákupu více zboží - myslím jesli to přijde v jednom balíku či ve vícero?

díky

Citovat příspěvek

Autor: vrtalp

0:08:15 15.04.2008

Amazon.com je také v pohodě. Nakupuji z anglického i amerického a není se čeho bát. U amerického je akorát dost drahé poštovné, takže v úvahu přichází pouze lodní doprava a tam počítej 3 týdny až měsíc než naplní kontejner. Minulý týden mi došel z US Amazonu balík, a poště to trvalo dokonce 6 týdnů po doručení expedičního mailu. Zatím ale všechno dorazilo. U nás Tě pak zkásnou celníci.

Citovat příspěvek

Autor: mardrom

19:51:47 10.04.2008

amazon.com. poslete mi vas email na mardrom@seznam.cz a nejak se dohodneme,pokud Vam to nevadi.diky

Citovat příspěvek

19:49:35 10.04.2008

amazon.com nebo amazon.co.uk ? V tom prvním občas nakupuju.

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: