Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Fotosoutěž MojeCOOLo

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Fotosoutěž MojeCOOLo

Autor: waytosky

19:22:06 19.04.2012

Odstartovala fotografická soutěž MojeCOOLo 2012. O co v ní jde? Soutěž je určena pro každého, kdo rád fotografuje vše, co se kolem pohne. Ten kdo se chce zúčastnit soutěže MojeCOOLo ale bude muset stisknout spoušť fotoaparátu ve chvíli, kdy objeví cyklistu, který umí sladit sebe, své oblečení i kolo, do stylově vyváženého celku. Abychom ale dostáli názvu soutěže a bylo to opravdu cool, šanci na skvělou výhru má i autor fotky cyklisty, který, přestože vůbec neladí, má šarm a styl.

Takže, pokud se chcete zapojit, vyberte vhodný cíl pro svůj fotoaparát, přesvědčte ho, že je tím nejvhodnějším modelem a pak už nám jen pošlete fotku na e-mail mojecoolo@schindler.cz, čímž si zajistíte účast v soutěži MojeCOOLo roku 2012. Příjem fotografií bude ukončen 31. srpna 2012.

Podmínky a přihlášku do soutěže najdete na www.soutez-mojecoolo.cz.

Autor nejlepšího snímku, který vybere porota, získá stylové kolo Electra za 10.000 Kč. A protože je to soutěž MojeCoolo, tak bude oceněna i fotka, která skončí úplně poslední. Její autor dostane, jako cenu útěchy, dokonale sladěné cyklistické oblečení.

Citovat příspěvek

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: