Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

pro prazaky...prosim o pomoc...

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: pro prazaky...prosim o pomoc...

Autor: hup

8:12:53 16.07.2010

tak jsem nakonec parkoval na parkovišti P+R...auto jsem našel v pořádku...tak všem za rady a pomoc dík...

Citovat příspěvek

Autor: arai

8:41:53 13.07.2010

Hupe, příště se ozvi dřív. Když budu v CZ, pomoc se určitě najde.
Jinak - jak jsi dopadl?

Citovat příspěvek

Autor: hup007

20:40:32 29.06.2010

no tak změna,odjezd je od konecné metra Černý Most...a příjezd taky....tak snad někdo ještě poradí...autem jet musím....

Citovat příspěvek

Autor: bmx

18:04:57 29.06.2010

Nech se nekym do Prahy odvezt a mas to, v klidu budes po Parizi stradovat...taky bys jinak nemusel odjet, staci kola Ti odmontovat... :D :(

Citovat příspěvek

15:27:47 29.06.2010

no jo,pochybuji,že to jedno místečko u policie bude volné....kdyby někdo umožnil parkovat třeba uvnitř firmy...ve dvoře..byl bych moc vděčný...nechci najít rozbité vykradené auto...volal jsem na Městskou policii,ale ti mě nepomohli...třeba do pátku někdo pomůže...

Citovat příspěvek

Autor: radic

14:10:27 29.06.2010

Na florenci se da parkovat, ale mas temer 100% jistotu vzmlaceneho skla. je tady jedno mistecko ve vitkove ul. kde je oddeleni policie kde je to vpoho. jinak v karline neparkuj. :D

Citovat příspěvek

10:11:23 29.06.2010

kdyby to bylo bliz,anebo u metra...pojedu a projedu na florenc...jeste konakt na me hup@seznam.cz

Citovat příspěvek

Autor: as

10:01:16 29.06.2010

..zaparkuj "u letiste", mas to za necele petikilo na 6 dni, to mi nepride drahe..
http://www.zaparkujteunas.cz/ Minibus Ta privezie tam aj naspat, a nemusis si kupovat ziadne listky na MHD v Prahe.

Citovat příspěvek

pro prazaky...prosim o pomoc...

9:36:38 29.06.2010

zdravim vas...tento patek 2.7.jedu ze Zlina autem do Prahy a v sedm vecer autobusem na zajezd s Florence do Parize.Vracim se ve stredu v podvecer zpet do Prahy.Chci Vas pozadat o radu nebo pomoc..chci nekde v bezpeci nechat auto-u nekoho ve firme na dvore.kde nebude vadit,v zahrade,nebo v nejake bezpecne casti pred domem...na parkovistich,kam jsem volal chteji nekrestanske penize...za pomoc daruji litr kvalitni slivovice a na oplatku treba pomoc zase ve Zline...dekuji predem za rady a pomoc...Vasek

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: