Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Závody psích spřežení Českou Kanadou 2006 v Klášteře u Nové Bystřice

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Závody psích spřežení Českou Kanadou 2006 v Klášteře u Nové Bystřice

Autor: vltavin

18:19:13 09.03.2006

Fotogalerie snímků je na webu závodu Českou kanadou na http://www.ceskoukanadou.cz/galery06.html

Citovat příspěvek

Autor: Martin_

19:22:13 12.02.2006

Děkan za ukázky. Pěkní méďové. Takhle vyplazenej jazyk mám, když dobíhám bus.

Zdraví

Martin_

Citovat příspěvek

18:50:40 12.02.2006

A ještě jeden snímek...

Citovat příspěvek

18:47:15 12.02.2006

Další...

Citovat příspěvek

18:43:30 12.02.2006

Tak jsem se před pár hodinami vrátil z Kláštera a bylo to super. Počasí sice nevyšlo (dík za přání, Martine, bohužel nepomohlo, bylo zataženo, sněhové přeháňky, flek slunce jen chvilku) ale jinak nádhera. Plánoval jsem jen sobotu ale chytlo mne to a dnes jsem tam byl zas. Skoro metr sněhu, chodit se v něm nedalo. Psi i musheři si i na upravené trati pěkně mákli.
Včera jsem se po dohodě s pořadateli uvelebil před cílem v dolíku ve sněhu hned vedle trati, takže mi psi málem olizovali nos. Objektiv seťák 18-70 kvůli rychlému ostření, občas pomohl, občas byli psi rychlejší :-). Dovezl jsem si plné karty a po promazání zbylo několik desítek snímků. Z těch si ty úplně nej vyberu hezky v klidu.
Dnes ráno jsem něco fotek dovezl pořadatelům, líbily se a dostal jsem možnost si sám na trati vybrat místečko pro focení, vzali mne tam na sněžném skútru. Dnešní úlovky budu zpracovávat ještě docela dlouho a tak přikládám pár ukázek ze včera.

Citovat příspěvek

Autor: Martin_

22:11:19 10.02.2006

Jak tam máte sněhu? Hned bych jel, ale od Dobrušky je to trochu z ruky. Já jsem na podzim s podobnou foto výbavou fotil závody u nás a bylo to super. Doufám, že se tady potom pochlubíš. Přeju dobré světlo a modrou oblohu, víc máš ve svých rukouch.

Zdraví Martin_ se psím spřežením na http://www.cerstvezpravy.cz/client/default.asp?Action=DispDoc&IDCat=7&ID=1351

Citovat příspěvek

Závody psích spřežení Českou Kanadou 2006 v Klášteře u Nové Bystřice

21:20:41 08.02.2006

Ahoj,
tento víkend plánuju provětrat skla na závodech psích spřežení v Klášteře u Nové Bystřice (Jindřichohradecko). Bližší informace na http://www.ceskoukanadou.cz/ . Nikdy jsem na podobné akci nebyl a zdá se mi to zajímavé.
Chystáte se někdo?
Popřípadě pokud máte nekdo zkušenosti z podobného fotografování, co byste poradili? Nemám zvláštní osobní vztah k nikomu ze soutěžících, nemusím fotit nikoho konkrétního a ke štěstí mi bude stačit podařený snímek psů řítících se směrem ke mně (tedy ne aby mne ochutnali :-) ). Mám Nikona D70, plánuju se seťákem 18-70, možná 70-300 a pokud bude málo světla 50/1,8.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: