Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:ZONER13 Prosím o radu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Předmět:

Příspěvek:

*AGGRESSIVE* O:-) :-/ :-P *BLUSH* *BYE* :'( *DASH* 8-) *DRINK* :-| *THUMBUP* *SOS* *KISSED* :-* *OK* *SECRET* *STOP*

Pohlaví:

Muž, Žena

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

Re: ZONER13 Prosím o radu

Autor: Pety

19:50:06 11.03.2012

Nejpravděpodobněji se perou jedny ovladače s jinými. Existuje program jménem USBDeview, není jej třeba instalovat, a ten ukáže všechny nainstalované ovladače USB v počítači, barevně označí ty, které jsou spuštěné. Ovladače jde v programu vybrat a přes pravé tlačítko myši odinstalovat. Zkusil bych odinstalovat ovladače od toho Nikonu (stačí ho připojit a vídím, které se obarvily, označím si je, odpojím Nikon, odinstaluji). Při jeho novém připojení se samy nainstalují znova.
Pokud by to nepomohlo, zkoušel bych odinstalovat všechny ostatní, které odpovídají témuž portu (setřídit výpis programu podle prvního sloupce) kromě ovladačů hubu samotného. Není třeba se toho bát, pokud odinstalujete něco potřebného, samo se to příště zase doinstaluje, a pokud omylem odinstalujete hub, stačí rebootnout. Snad jediný problém byste mohl mít s webkamerou nebo skenerem, ty neodinstalovávejte, musel byste je zpátky doinstalovat ručně. Pokud si omylem odinstalujete myš, stačí ji vytáhnout a znova zasunout.

Citovat příspěvek

 

Re: ZONER13 Prosím o radu

Autor: Kluzo

18:34:16 11.03.2012

Nejlepší je stáhnout fotky do PC (pomocí "kopírovat ze zařízení" (ikonka foťáku)) a pak s nimi pracovat. Používat foťák jako flashku není asi to pravé ořechové :-)

Citovat příspěvek

 

ZONER13 Prosím o radu

Autor: trubec

22:48:17 29.02.2012

Nazdar. Může někdo poradit? Mám Nikon D7000. Po propojení se svým PC se vždy ve správci zoneru13 zobrazila složka foťáku. Po rozkliknutí se hned zobrazily fotografie a mohl jsem s nimi hned pracovat. Teď po rozkliknutí se zobrazí jen velká ikona s DSC a číslem fotky. Po najetí kurzorem na ikonu se ukáže 0bajtů. Když to udělám se svým kompaktem, tak to funguje, zobrazí se hned fotky. To samé i u půjčené polozrcadlovky Sony. Moc děkuji za rady. ZAČÍNÁM!!!

Citovat příspěvek

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: