Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

ZPS 11 a moje divna verze?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: ZPS 11 a moje divna verze?

Autor: Tom71

14:09:57 21.11.2009

Ales Hasala: jasně, už jsem si všiml Vaší mail. adresy:) Ještě jednou díky za vysvětlení!

Citovat příspěvek

11:09:26 21.11.2009

Díky moc! Jak mohou zde být lidé chytří - super! Přitom tam mám psáno "Build 10", tudíž jsem myslel, že to je komplet. A angličtina mi nevadila. Jen když jsem začal studovat návody, tak mi to nehrálo.

Ahá, tak to je ZPS výjimečný program, že lze mít více verzí naráz. U jiných programů jsem měl vždy jen jeden, ostatní zmizely:)

Odinstalováním té ZPS 11 přijdu o něco někde v nějakém uspořádání fotek? Myslím, že asi ne. Moc jsem to nepoužíval...

Citovat příspěvek

Autor: AlesHasala

11:00:06 21.11.2009

Pro Giveaway of the Day byla uvolněna anglická verze ZPS11 v edici Xpress, která je funkčně hodně omezená.

Není problém mít nainstalováno a používat naráz více verzí ZPS (9, 10, 11, 12...).

Citovat příspěvek

9:51:58 21.11.2009

Jen se bojím, aby mi ta zkušební v.12 nesmazala funkční v.11.
Ale když nefunguje pořádně, tak co s ní, že jo.

Citovat příspěvek

9:07:18 21.11.2009

Díky za názor! U dvanáctky mě láká Droste efekt.

Také tady někdo doporučuje ten PS Elements... ale já věřím Zoneru, ke kterému je dostupno dost návodů a rad.

Citovat příspěvek

Autor: klon

6:44:44 21.11.2009

Tak si ji (12) nejprve stáhni a vyzkoušej, máš na to 30 dni, mezitím najdeš řešení.

Citovat příspěvek

ZPS 11 a moje divna verze?

4:29:56 21.11.2009

Jsem moc rád, že se tu dost doporučuje Zoner Photo Studio. Kdysi jsem si stáhl jedenáctku (z http://www.giveawayoftheday.com/soft/090085/ včetně licence legálně) a ono tam nějak nejde najít klonovací razítko. Postupoval jsem i podle zde zavěšeného (výborného!) kursu od pana Neffa i dle Help v tom programu.
Asi je to nějaká ořízlá verze.
No nic, v tom online kursu se nabízí na vyzkoušení verze 9. Její instalací asi tu jedenáctku zabiju, že ano?

Není pak lepší si rovnou koupit novou dvanáctku a rovnou i verzi PRO? A budu mít nejlepší soft v dané kategorii. Díky za vyslechnutí.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: