Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Zoner Photo Studio 10 - testovaci verze ke stazeni

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Zoner Photo Studio 10 - testovaci verze ke stazeni

Autor: zahradnik

14:30:41 06.04.2012

Proboha, co tu řešíte za kraviny? Kdyby to bylo něco nedostupného. Ale to je Vám líto zaplatit pár korun za nový ZPS14? Kdo má na foťák, tomu by snad těch pár kaček na program mohlo zbýt.

Citovat příspěvek

Autor: HanaB

13:00:00 06.04.2012

ja by jsem zkusila:
jmeno: zoner12
reg. cislo. 12122012

Citovat příspěvek

Autor: Plch Marek

12:00:32 06.04.2012

Zoner photo studio jsem si stáhnul ale 6 měsíců to šlo jako skušební verze - ale teď to po mě chce registrační jméno tak mi prosim pošlete emailem to registrační jméno...

DĚKUJI. M.P. :javascript:icon(':S')

Citovat příspěvek

Autor: Martin Sevcik

18:23:37 20.08.2009

Zavolejte si na infolinku 158 nebo 112. :D

Citovat příspěvek

Autor: M.

17:39:33 20.08.2009

Prosím, nemáte někdo registrační kod k Zoner Photo Studio 1O? ... nemůžu ho nikde najít. Prosím pošlete mi ho na mail. Díky :)

Citovat příspěvek

Autor: klon

11:32:15 06.08.2009

hledej na netu ZONER 10 serial - čaroděj Gůgl ti rád pomůže.

Citovat příspěvek

Autor: Viliam Sedlar

6:49:20 06.08.2009

V PPK 8/2008 bol na priloženom DVD Zoner Photo Studio 10 - plná verzia. Nedopatrením sa mi stratilo práve toto číslo časopisu, v ktorom bolo uverejnené rgistračné číslo k tomuto programu. Nemáte ho náhodou niekto? Ak áno, tak pekne prosím na môj e-mail. Viliam.

Citovat příspěvek

Autor: VojtechT

21:28:09 11.07.2009

ZPS je placený software, není tedy možné stáhnout plnou verzi zdarma (alespoň legálně ne). Pokud si nechcete kupovat program za plnou cenu, můžete využít některou z příležitostí, kdy s některým časopisem vyjde funkčně omezená verze. Velice slušně je funkčně vybavena například verze, která je součástí posledního čísla Extra PC, viz např. zde
http://www.digimanie.cz/art_doc-CDFC8EBB3FAF5CCCC12575ED00404493.html

Citovat příspěvek

Autor: Nikola

20:26:41 11.07.2009

díky, nemůžu najít nikde plnou verzi ke stažení zdarma... kód sem našla, ae tuto verzi ne... se chci zeptat jestli tahle verze de používat dýl než určitou dobu, když tam vyplním ten kód... díky moc...

Citovat příspěvek

Autor: JarmilaJJ

7:31:19 30.06.2009

Upřesňuji: To byla reakce k té slečně, co tu sháněla registrační kód k Zoneru, a jejíž příspěvek už tu není :)

Citovat příspěvek

Autor: JarmilaJJ

17:36:27 25.06.2009

[img]http://www.bahno.cz/minismile/ms_2428.gif[/img]

Citovat příspěvek

Autor: Lark3

0:32:30 20.03.2009

Pročti si toto vlákno: http://forum.digineff.cz/read.php?137,2872811

Taky jsem to řešil a už funguje ;)

Citovat příspěvek

Autor: Jiří Nosek

12:45:17 19.03.2009

Chci si ověřit Adobe DNG Converter.Nefunguje mi od Panasonicu.Děkuji,Nosek

Citovat příspěvek

Autor: jan miko

12:56:18 19.12.2008

hihihi

Citovat příspěvek

Re: Zoner Photo Studio 10 - registracny kod

Autor: karin hamerlikova

12:07:40 04.11.2008

21:18:58 19.10.2008

Máte poslední sestavení? Pokud ne, tak si je prosím stáhněte, myslím, že se v desítce v nějaké aktualizaci něco takového řešilo. Jestliže to nepomůže, tak pokud to pro vás není problém, tak eventuelně zkuste jestli se to děje i v ZPS11.
A pokud se to bude dít i tam, tak bych vás poprosil o zaslání jednoho ARW souboru, pro který se to děje, na můj e-mail.

Citovat příspěvek

Autor: Tomáš

18:15:17 18.10.2008

Zdravim všechny, poslední dobou se mi v ZPS10, při prohlížení ukážou jen body-viz foto, i když fotka ve složce s eukáže normálně. Nevíte někdo, čím by to mohlo být způsobeno?

Citovat příspěvek

Autor: PetrGr

17:03:22 19.11.2007

Ano, skutecne stahovani fotek ze zarizeni, ktera se nejevi jako diskova (USB Mass Storage) - coz jsou v podstate fotoaparaty Canon, bylo prepsano. Duvodem byl fakt, ze Canon prestal udrzovat knihovny, ktere jsme pro toto vyuzivali. Ted se data stahuji pres WIA (Windows Image Acqiusition), takze se nejdrive stahnou do tempu a nasledne roztridi do danych slozek. S tim souvisi i popisovana chyba, kterou co nejdrive odstranime.

Citovat příspěvek

Autor: Zion

21:23:00 18.11.2007

Dobry den!
Dnes som prvykrat stahoval fotografie z fotoaparatu do PC pomocou ZPS10 a stala sa mi nemila vec: natocene videa sa mi nahrali do adresara s dnesnym datumom, namiesto do adresara podla EXIF.
Mimochodom: preco sa zmenil postup kopirovania fotiek zo zariadenia? Najprv idu to temp adresara a az potom do skutocneho a este nasledne sa otacaju podla EXIF....
PS: aparat Canon A520.

Citovat příspěvek

20:00:53 18.11.2007

popiste prosim podrobne postup, kdy presne se to deje, vcetne nastaveni filtru, behem jehoz provadeni se to stane, pripadne screenshoty, soubory, na kterych se to deje atd a poslete to NA TECHNICKOU PODPORU, prispeje tim velmi k poresenich tech "prilis vela chyb"
predem dekuji

Citovat příspěvek

Autor: lunado

22:11:35 17.11.2007

Ukazuje sa mi problem:
pri ukladani fotografie "ako" po zpracovani a zmenseni pre web sa pravidelne stava, ze program na par desiatok sekund zamrzne. PC mam dvojadrove amd a giga ramky, takze chyba v pc zrejme nebude. Robi mi to i po instalacii najnovsieho sestavenia a po preinstalacii,
Celkovo, moj dojem z novej verzie je trosku rozpacity, prilis vela chyb na zaciatok, vypada to, ze si pockam par mesiacov na vyladenie (ako u novych wokien???)
Sa priznam, ze som cakal a troska dufal na vrstvy, aspon na urovni Fotofiltre. Ak robit taky program co dokaze vsetko, od html galerie, cez panorama, az po hdr, preco sa vyhybat vrstvam, to nechapem...
Podpora rawov ma potesila, ale co sa tyka upgrade, alebo paint 12...rozhodujem sa. ;)

Citovat příspěvek

Autor: PavelM

10:28:00 14.11.2007

2Rolfa: Dekuji.

Pavel Minar, ZONER software

Citovat příspěvek

Autor: Rolfa

20:52:29 13.11.2007

Zdravím.
Zkouším testovací verzi a musím říci ,že jak jsem kdysi opovrhoval, začínám být silně nakloněn. Nejsem profík a tak pro úpravy fota z mého pohledu max. funkcí. Používám jedině pero a to jde spolehlivě. Sice přítlak po zvolení je bez odezvy, proč jsem nepátral . Tablet Wacom, už něco pamatuje.
Zabývám se i IR fotografií . Trochu bych si posteskl, schází mi možnost nastavení selektivních barev, jako ve Fotoshopu. Zoner má možnosti - míchání kanálů a doladit v úpravách barev i křivky . Výsledek je časově náročný, hledám vhodné barevné nastavení, prostě šíbruji.
Vím ,že nemůžu chtít za cenu Zoneru to, co mají programy na jejichž ceny nedosáhnu.
Takže dík Vám zato, že děláte hezky česky pro lidi a co unesou naše kapsy.
Že vychytávky zaberou mnohdy tolik času jako dílo, vím ze svých zkušeností a jde o uvědomění si vzájemností, což už zde bylo psáno.
Hodně zdaru, ať se vám pánové daří.

Citovat příspěvek

9:44:26 12.11.2007

Latimerix: schvalne jsem ted prohledal archiv technicke podpory a vite kolik je tam hlaseni problemu s tabletem? Nula. To samozrejme neznamena, ze tam chyby nejsou, kolega prubezne resil ruzne problemy s nekolika testery, v sestaveni 6 (ktere neni verejne) jsou jeste nejake zmeny, nicmene netusim, v jakem rozsahu.

Citovat příspěvek

Autor: Hanus

19:09:48 09.11.2007

Díky Adobe převodníku .dng umí ZPS zpracovat RAWy z Pentaxe K100D Super. [url] http://www.adobe.com/products/photoshop/cameraraw.html[/url]

Citovat příspěvek

Autor:

18:11:15 09.11.2007

Dobrý den, zdravím a prosím o informaci, zda se v ZPS 10 nechají zpracovávat RAWy z Pentaxů (K100D Super) případně s jakým výsledkem. Nikde jsem to v diskuzi nevyčetl a vyzkoušet to nemohu protože moje PC teprve čeká na upgrade a nový OS (zatím jen WIN 98). Děkuji za případnou informaci a mějte se fajn.

Citovat příspěvek

Autor: Latimerix

17:51:26 09.11.2007

Chci se zastat Pepose i Zdenta - připadá mi, že jejich kritika chybovosti nové verze byla napsaná dost slušně a nezaslouží si, aby jim byla otírána o nos. Faktem je, že ZPS10 má několik výrazných chyb a zdejší kritika programu pochází vesměs od dlouhodobých uživatelů a příznivců, které bych si netroufl označit za šťouraly. Já sám jsem byl také připravený na několikátý pravidelný podzimní upgrade a na současné situaci mě štve hlavně to, že mi neumožňuje hrát si s novou hračkou (zatím mám nainstalovanou testovací verzi) tak, jak bych už chtěl. U mne je hlavní problém v tom, že v nové verzi nepracuje pořádně tablet - už několik let nepoužívám běžnou myš, ale jen pero a myš od tabletu a tahle chyba je pro mne nepřekročitelná. Vím, že tablet už je starý, dávno neprodávaný typ, chystám se ho časem vyměnit, ale ne teď. Proto i moje stesky berte jako určitý způsob léčení frustrace, kterou vyvolalo ZPS10. Prostě si tím krátím chvíli při čekání na nové sestavení.
P.S. Nové sestavení 5 chybu s tabletem nevyřešilo.

Citovat příspěvek

Autor: nik

20:07:19 08.11.2007

No je fakt, že 4425 × 2950 × 48 není nejmenší, ale spíše jde o to, že vlastně žádné zpět není potřeba, protože obrázek není ve skutečnosti změněn.

Citovat příspěvek

Autor: Ladislav Matula

12:56:59 08.11.2007

nik: Bohužel může nastat situace, že "Zpět" nepůjde například z důvodu nedostatku paměti při práci s obrovským obrázkem...

Citovat příspěvek

Autor: nik

10:33:55 08.11.2007

Pane Matulo, k tomu, že po nástrojích "Křivky", "Úrovně" a "Barvy" po provedení změny a jejím vrácení zpět nebo po provedení "prázdné" (OK na nic neměnící nastavení) změny je obrázek považován za změněný (při přechodu na jiný bez uložení se tak hlásí) podotýkám, že tlačítko "Zpět" správně zůstává zdisablováno, což je v rozporu s tím, že při pokusu o opuštění obrazu se hlásí neuložené změny. Připadá mi, že stačí pouze brát stav změny podle tohoto tlačítka.

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: