Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Online objednávka ESD licence Zoner Photo Studio 9 - velké zklámání

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Online objednávka ESD licence Zoner Photo Studio 9 - velké zklámání

Autor: vltavin

19:34:47 14.11.2010

Rufus-denisa: Můžeš si stáhnout zadarmo zkušební trial verzi. Ono plné a časově neomezené verze placených programů bývá obvyklé si koupit a ne ukrást. Navíc když ZPS je opravdu za relativně velmi slušné peníze a neplatí tudíž obvyklé argumenty černých uživatelů např. Photoshopu "Já bych si ho i koupil kdyby nestál tolik".
Z čeho by se asi platil další vývoj ZPS pokud by všichni chtěli "Znáte někdo licenční kód pro Zoner? Pošlete mi ho někdo prosím na email."

PS pro případné rýpaly: má faktura od Zoneru za legální licenci ZPS 13 je z 10.11.

Citovat příspěvek

Autor: nicom

18:02:14 14.11.2010

ask uncle Google

Citovat příspěvek

Autor: Rufus-denisa

15:28:27 14.11.2010

A je lepší než 9, já vlastně nevím na 9 jsem si už zvykla. A kde si ji můžu stáhnout zadarmo?

Citovat příspěvek

Autor: Hanus

15:26:11 14.11.2010

Stáhni si verzi 13.

Citovat příspěvek

Autor: Rufus-denisa

15:22:38 14.11.2010

Ahoj prosím mohl by mi někdo pomoct? Zkušební doba mi uplynula. Bohužel je to pro mě velký problém, díky zoneru 9 mohu pracovat, ale ted nemuzu dělat své práce do školy, což je velký problém a finančně na tom nejsem zrovna dobře. Tak se vás chci zeptat jestli by mi někdo z vás mohl pomoct.[bold] Znáte někdo licenční kód pro Zoner 9? Pošlete mi ho někdo prosím na email.[/bold] Budu opravdu vděčná děkuji :)

Citovat příspěvek

Autor: Pety

21:20:00 06.07.2009

To mu jako děláš reklamu? Tady? Zbytečně...

Citovat příspěvek

Autor: ela

18:16:38 06.07.2009

Neslyseli jste o paysecu?je to nejaka novinka od hellomobile.

Citovat příspěvek

Autor: Pety

6:21:08 03.07.2009

V ČR je možné platit: dobírkou, platební kartou (Visa, Visa electron, Mastercard, Maestro), zálohovou fakturou (jen elektronické licence), organizace fakturou.
Stačí si na webu Zoneru dát něco do košíku a přejít na objednávku - výběr způsobu platby je tam krásně vidět.

Citovat příspěvek

Autor: zora

13:58:46 02.07.2009

je mozne platit pres paysec od hellomobile?

Citovat příspěvek

Autor: ivona

13:41:35 02.07.2009

jak mohu vyuzit paysec (hellomobile)?

Citovat příspěvek

Autor: pepcok

14:17:34 01.01.2009

Hanus
bohužiaľ takých ľudí moc slovo "objednávka" nezaujíma ..

Citovat příspěvek

Autor: Hanus

14:13:04 01.01.2009

pepcoku nedělej si legraci :-)
Podíval jsem se na web a je jasné kde Ela může kód bez problémů získat.
[url] http://www.zoner.sk/objednavka/objednavka.asp?produkt=40[/url]

Citovat příspěvek

Autor: pepcok

14:07:50 01.01.2009

licenčný kód je ZONER-128540-158-EURO09 . Veľa šťastia :D

Citovat příspěvek

Autor: Ela

13:45:18 01.01.2009

Ja bvy som chcela vediet,aky je loicenčný kod na zoner photo studio 9
ked niekto wie,prosím napíšte mi na nick Ellaa694

Citovat příspěvek

Autor: PavelM

13:36:24 03.01.2007

Panove, rad bych Vam pomohl, ale jak jiz zde nekolikrat padlo, tyhle fora sleduji pouze vyvojari. Neni v nasich silach resit hotline nebo obchodni zalezitosti. Pokud mate konkretni stiznosti "obchodniho razu" je nejlepsi kontaktovat primo odpovednou osobu. Kontakty najdete na [url]http://zoner.cz/kontakty/[/url] a to i v pripade, ze se vase stiznost netyka primo ZONERu, ale i nejakeho obchodnika, ktery produkty ZONERu prodava.

Pavel Minar, ZONER software

Citovat příspěvek

Autor: zemekoule

16:55:16 31.12.2006

Pokud to byl jiný eshop, zřejmě nepatřil Zoneru, ale nějakému obchodnímu partnerovi. V takovém případě, za dodací lhůtu nebude zodpovědný Zoner, ale firma, které eshop patří. Mimochodem. V polovině srpna by bylo pomalu lepší si počkat na ZPZ 9 - byla představena právě na invexu :)

Citovat příspěvek

Autor: El_Diablo

13:19:56 31.12.2006

Vaše časy jsou ještě v pohodě, já si objednal ZPS 8 profi někdy v půlce srpna a dostal jsem to asi 2 týdny po invexu :S Ale beru, chtěl sem krabicovou verzi, takže to musí zákonitě trvat dýl :( Bylo to sice přes jiný e-shop, ale řekl bych, že to by nemuselo být zas až tak rozhodující...

Citovat příspěvek

Autor: e1

12:58:56 31.12.2006

Čo sa týka online objednávania, tak mám ešte horšie skúsenosti. :(
Asi týždeň na to ako bolo vydané ZPS9 som si chcel objednať ZPS9 ESD. Automaticky som šiel na slovenskú stránku Zoneru, ale tá ešte stále ponúkala ZPS8. Tak som 8.10. večer napísal mail a informoval som sa že kedy bude možné objednať ZPS9 cez zoner.sk. Odpísali mi 9.10 že čoskoro to bude možné, ale keď mám záujem, tak môžem už objednať mailom. Tak som napísal ten mail, hodil som tam svoje údaje a tiež kód na zľavu ktorý som obdržal po vyplnení dotazníka. 27.10. mi prišla faktúra na plnú sumu s tým že akonáhle ju uhradím dostanem mailom elektronicky licenčný kód a následne mi ho ešte pošlú aj klasickou poštou. Tak som sa naštval a z dôvodu že som nechcel čakať zase 2,5 týždna na odpoveď ohľadom zľavy, hneď som uhradil plnú sumiu na účet a poslal mail s informáciou že peniaze sú už na účte (mám tú istú banku). Kód mi dorazil mailom 31.10.2006 o 11:36. Celkový čas vybavenia mojej objednávky: 22 dní 13 hodín a 45 minút.
Kebyže si dám tú námahu že pôjdem do kancelárie Zoneru v ČR osobne a vypítam si tam licenčné číslo , potom si spravím v ČR dovolenku, stále na tom budem lepšie ako si objednávať niečo cez Zoner Slovensko. (td)

Citovat příspěvek

0:06:45 21.12.2006

Důvod bude naprosto jednoduchý. Česká republika ještě nedospěla pro elektronické nakupování. Mnoho z nás se plateb přes internet bojí a nemíní kamkoliv psát číslo své platební karty. A kde není poptávka, nemůže být ani nabídka. Myslím, že drtivé většině zákazníků současný způsob objednávání naprosto vyhovuje, protože si za platební metodu stejně zvolí "dobírkou" nebo "převodem na účet". Na zoner.com bude systém elektronického prodeje určitě dokonalejší :) U nás jsem zatím narazil akorát na webhostingovou společnosti Forpsi, která nabízí skutečnou online platbu za své služby.

Citovat příspěvek

Autor: pavel411

9:26:14 19.12.2006

tez me to u nich prekvapilo, trva to u nich 24 hodin (v mem pripade dokonce pretahli - asi o ctvrt hodiny :-) )
mozna by sly duvody zjistit zavolanim na obchodni oddeleni, sem chodi spise technici
soukrome bych tipoval overovani platnosti zuctovacich udaju, ale treba je vse jinak

Citovat příspěvek

15:05:06 18.12.2006

Trial verze pracuje ve verzi Profesional dokonce 60 dní. To ale můj problém nevyřeší. Stahnul jsem si ji, hned druhý den po vydání (na začátu Invexu) a tudíž její platnost už upynula. Tady ale nejde o to, jak dlouhou platnost má trial verze. Čekal bych od firmy jako ZONER, že bude mít lépe vyřešený online prodej svých produktů.

Citovat příspěvek

Autor: ABC

14:51:04 18.12.2006

Čus,

nojo, asi se chybka vloudila, ale podle mě je možný si stáhnout trial verzi ZPS 9 a ta poběží 30 dní ve verzi Pro. Do tý doby si jen vyřídíš s/n a pak ho prostě do ZPS vložíš a frčíš dál. Do 30 dnů bys teda s/n dostat měl :-)

ABC

Citovat příspěvek

Online objednávka ESD licence Zoner Photo Studio 9 - velké zklámání

12:43:01 18.12.2006

Osobně si myslím, že Zoner Photo Studio patří už několik let k absolutně nejlépším programům pro práci s digtální fotografií. Proto jsem si taky před lety koupil krabicovou verzi tohoto programu, tenkrát ještě pod názvem Zoner Media Explorer 6 - profesional. Včera, když jsem si přes internet kupoval plnou verzi balíku Norton Internet Security 2007, jsem neodolal a koupil si taky plnou verzi Zoneru Photo Studio 9 profesionál.

Jenže tak jak jsem byl nadšený z možnosti nákupu online licencí přes internet a jejich placení platební kartou, z objednávkového systému Zoneru , jsem spíše zklamaný.

Koupě balíku od Symantecu trvala chvíli. Za pár minut mi emailem došlo licenční číslo a odkaz na stažení programu. Během hodiny , jsem měl plnou verzi instalovanou a mohl jsem program používat. Toto je přesně ten důvod, proč dávám přednost nákupu elektronických licencí před tou krabicovou.

Předpokládal jsem, že nákup programu Zoner Photo Studio 9 profesional proběhne stejně hladce. Bohužel, předpokládal jsem špatně. Protože vlastním plnou verzi ZME 6, chtěl jsem původně upgradě - je o pár set korun levnější. Navíc jsem chtěl využít kuponu pro 20% slevu - za vyplnění nějaké dotazníku před několika měsíci. V objednávce jsem proto zvolil upgrade na Photo Studio 9 a pokračoval jsem zadání sériového čísla, které jsem dostal v krabicové verzi. Bohužel bez úspěchu. Registrační číslo není platné. No což, řekl jsem si a objednal jsem si plnou verzi Photo Studio 9. Nezáleží mi na pár stovkách, hlavně když program získám rychle. Pak už objednávka proběhla poměrně rychle a zaplatil jsem kartou.

Bohužel místo licenčního čísla mi přišel email o přijetí mé objednávky a o tom , že se objednávka vyřizuje. Toto bylo včera v 16:04. Dnes o dvacet hodin později nemám ani peníze, ani zaplacený software. Nákup elektronických licencí si představuji jinak.

Jaký je tedy rozdíl mezi platícím zákazníkem a uživatelem, který si stahne crack nebo seriové číslo z internetu ? Šáhnete-li po druhém způsobu a program ukradnete můžete jej používat prakticky okamžitě. V opačném případě si prostě musíte počkat , oželet upgrade než Vaši objednávku někdo na počítači zpracuje.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: