Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

KOMPAKT S KVALITNÍM VIDEEM vs MOBIL?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: KOMPAKT S KVALITNÍM VIDEEM vs MOBIL?

Autor: marek 1300

21:28:43 27.06.2008

OK ,pošli mi prosím ukázku toho videa na maraml@seznam.cz

V jakym formátu to video nahrává,jak dlouhý záznam to zvládne v základu?(předpokládám,že lze dokoupit paměťovou kartu a záznam tim prodloužit).

Jak dlouho vydrží telefon nabitý?,nebo jak dlouho se dá točit na jedno nabití,aby pak telefon ještě nějakou dobu fungoval?

A co fozky?

Díky

Citovat příspěvek

Re: KOMPAKT S KVALITNÍM VIDEEM vs MOBIL?

Autor: poplis

1:43:57 26.06.2008

Ja mam nokii N93.Koupil jsem si jí právě kvůli tomu videu.Je to 3Mpx optika Carl Zeiss(dělá skla do zrcadlovek...atd) a 3xopticky zoom.Natačí v TV kvalitě 640x480 30snimku/s.Video ja opravdu hodně dobré.Samozřejmě natáčí i se zvukem a navíc ve stereu.
Jinak mi už rukou prošlo pár digitálů a vždycky se mi zdálo,že mikrofon na nahrávání zvuku vůbec nestíhá :(
Ještě bych chtěl říci,že sony ericsson je na tom ohledně videa o hodně hůře než nokia a jiné.Je to dáno tím,že se nokia v určité době(s nastupem 3Mpx)spíše dala přednost videu a ericsson spíše fotu.Můžu ti klidně nějaký video poslat aby jsi měl přehled.
Jinak pokud vím tak lepší video nez 640x480 mobily zatim neumi.

Citovat příspěvek

KOMPAKT S KVALITNÍM VIDEEM vs MOBIL?

Autor: marek 1300

21:12:02 20.06.2008

Nejprve jsem sháněl Kompakt s kavalitnim videem,,který by měl být co možná nejmenší,umět "slušný" fotky,a největší důraz přitom kladu na video se zvukem a to hlavně na výdrž baterky + délku záznamu+účinnou stabilizaci obrazu při záznamu videa,cenově tak do cca 3000Kč.

To video by mělo zvládat relativně dlouhé záznamy(1-2hoď. i více)tedy nejlépe nahrávání ve formátu DivX.
Mimo jiné by se používal i namontovaný na motorce pro relativně dlouhé záznamy videa...

Nejlíp mi vyšel(cena/výkon) Samsung L74 , viz : http://forum.grafika.cz/read.php?41,2457876

Jenže mi shodou okolností právě kleknul mobil,tak-že se nabízí otázka,jestli by nebylo lepší koupit přístroj,který by skloubil všechny vlastnosti do jednoho mobilu...,pokud je ovšem na trhu mobil,který by se požadavkům,které kladu na foťák,alespoň přiblížil..

Je mi jasný,že pokud by měl mobil nabízet kvalitu videa (+ fotek) shodnou,nebo lepší než u zmiňovaného L74 + kapacita na dlouhé záznamy + stabilizace obrazu atd.(pokud je takový na trhu),bude stát neskutečnej ranec.

Tak-že bych se spokojil s o něco horšími vlastnostmi videa,ale zase bych nemusel tahat dvě věci..

Pokud je tady někdo přes mobily,nebo ví o nějakym vhodnym mobilu,sem s ním...já se v tom neorientuji.

Díky

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: