Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Sony HX9V

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Sony HX9V

Autor: bmx

21:28:21 31.03.2012

Jasne... ;)

Citovat příspěvek

Autor: Jirka X

21:21:12 31.03.2012

bmx Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jirko, ja to zas tak neberu, kdyz potrebuju byt
> bystrozrakej, mam pro co sahnout..

To jo. Jenže tohle mám pořád u sebe a o to mi šlo.

Citovat příspěvek

21:13:00 31.03.2012

Jirko, ja to zas tak neberu, kdyz potrebuju byt bystrozrakej, mam pro co sahnout.. ;)

Citovat příspěvek

21:11:52 31.03.2012

bmx Napsal:
> ono na konci 70. let, nastesti takovy vyber
> auticek jeste nebyl...směle ber, hračku SMĚR...

A taky foťáků. To se nám to vybíralo. :D

Citovat příspěvek

21:10:11 31.03.2012

Ten Canon jsem při výběru taky zvažoval, ale má moc krátký zoom. U této Sony mi vyhovuje, nemusím lézt třeba do šesti metrů. A taky má ten Canon málo Mpx. :D

Citovat příspěvek

21:08:29 31.03.2012

ono na konci 70. let, nastesti takovy vyber auticek jeste nebyl...směle ber, hračku SMĚR...

Citovat příspěvek

21:03:10 31.03.2012

Muj kluk, kdyz byl malej a byli jsme v hrackarne, tak pravil : chtel bych auticko, co jeste nemam...neco v nem ze me zustalo... ;) :D

Citovat příspěvek

21:01:51 31.03.2012

Jirka X Napsal:
> Jindro co jsi to vyfotil? To už jsi taky u
> Olympusu?

Jirko, Olympusu jsem mel v minulosti taky nekolik...rad vzpominam...PEN neni marnej... ;)

Citovat příspěvek

20:59:18 31.03.2012

Jirko, to je PEN-Leica... :D :D :D

tak jsem si hral a uz je zas vypnuto... :)

Citovat příspěvek

20:48:26 31.03.2012

Jindro co jsi to vyfotil? To už jsi taky u Olympusu? :S

Citovat příspěvek

20:36:14 31.03.2012

Jindro, tu dovolenou s tím datem fotit nebudu. Co je ale škoda, že tahle sonka umí jen ten datum. Ricoh uměl datum i čas dohromady. To nastavení máš tedy jednodušší. Já u ní musím do menu. Škoda, že jsem doma a nemám tady více záběrů z ní. Bezvadně šije panorama, HDR má perfektní a zajímavá je funkce "inteligentní auto +". Např. v protisvětle to cvakne dva záběry a místo nic moc snímku je z toho fotka plná barev, prostě ok. Jak to dělá netuším.

Citovat příspěvek

20:19:13 31.03.2012

Jirko, jasne, pracovne, pro dokumentacku, je datum dobrej...ja mam u krabicky vypnute...jsou tam i hodiny...staci kliknout ve vypnutem stavu na OK--- ;)

Citovat příspěvek

20:17:03 31.03.2012

Max. přiblížení.

Citovat příspěvek

Autor: jiri.sefrna

19:30:13 31.03.2012

jako zápisník má Sony WX1 a taky spokojenost, umí snad vše, co uměla A55 a vejde se do krabičky od cigaret, takže ani já nemám s krabičkou problém, vše má svůj účel

Citovat příspěvek

18:36:13 31.03.2012

Ahoj Jindro, tak takový idiot nejsem abych se styděl za focení krabičkou. A tahle krabička mne docela překvapila co umí. Používám ji hlavně pracovně jako zápisník, tak mám všude i datum. Pro ty kteří netuší co je Exif. Hlavně ten zoom skoro 400 je naprosto vyhovující díky perfektně fungující stabilizaci.

Skoro přemýšlím o tom, že ji použiji na dovolený. Na co se tahat se zrcadlem kvůli obyčejným dokumentačním snímkům.

Citovat příspěvek

18:15:40 31.03.2012

Jirko ahoj, to vis, tady by se leckdo stydel, kdyby se mel priznat ke krabicce, vetsinou jsou tady vazeni zrcadlovkari...

Zrovna pred chvli jsem taky krabickou fotil neco z vybavy...no, kdo by se tahal s velkou kravou, kdyz krabicka, to vyblejskne, solidne... :D

Citovat příspěvek

18:01:51 31.03.2012

Mega_Obří_Lama - Ono nejde ani tak o fotky, ale spíše o dojmy a zkušenosti. On je to jenom takový zápisníček, ale překvapil mne co umí.

S tou špuntovkou jsi mne pobavil. :D To jsem ještě neslyšel. Na Nikon máš co?

Citovat příspěvek

Autor: Mega_Obří_Lama

17:31:57 31.03.2012

Jirka X:
tohle forum celkově moc životem neoplívá .. ale můžeš přeci házet fotky do toho celkového fora jako všichni ostatní :) jirka šefrna tam hází i ze špuntovky (špuntovka slangově neboli kanón alá Canon ;) kdo nepoznal hned ). :D

Citovat příspěvek

13:11:28 31.03.2012

Tak koukám, že jsem tady s ním asi sám.

Citovat příspěvek

Sony HX9V

20:15:20 19.03.2012

Je tu ještě někdo s tímto aparátem? Jsem už taky emigrant až na to, že jsem od Ricohu emigroval k Sony. Potřeboval jsem nahradit stařičký Ricoh GX. Hodně mne lákal GX200, ale vzhledem k tomu jaké funkce potřebuji jsem dal přednost univerzálnějšímu aparátu před obrazovou kvalitou. Nakonec jako zápisník funguje dostatečně.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: