Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

CES 2012

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: CES 2012

Autor: bilbo

13:31:22 03.03.2012

Izáku,
jsi mimo mísu, téma je o základních neznalostech pánů, z nichž jeden je šéf IDIFu a všem radí.
Ty jak koukám jsi na stejné úrovni. (td) :D

Citovat příspěvek

Autor: IZak

3:04:25 03.03.2012

ten pan ma pravdu ;-)) oboje je to amaterks atrida a miri na stejne zakazniky, jedina vyhoda SLT jsou prozatim lepsi skla a snaky na blesk ... coz v pripade SONY jasi ani neplati, protoze ty musi mit jeste kostku, aby z toho byla ona vyhoda.

SONY casem pohrbi i SLT, protoze tam nema moc sanci, bude tlacit NEX a ten ma budoucnost.

Citovat příspěvek

Autor: bmx

9:06:30 21.01.2012

Martine, ja bych si vrasky, z relaci techto panu nedelal :D

Citovat příspěvek

CES 2012

Autor: bilbo

1:21:41 21.01.2012

Vážení Minolto/Soňáci,
právě jsem shlédl magazín Digit # 74 kde pan Březina a pan Mára probírají veletrh CES 2012 a jejich úvahy o dalších trendech ve vývoji spotřební elektroniky jsou velmi zajímavé. Nicméně jsem se ve stopáži 19 minut pozastavil nad základní neznalosti pana Březiny v oblasti digitálních fotoaparátů. Konstatoval sice, že digifotoaparát je spotřebním zbožím, ale zároveň smíchal SLT aparáty s Mirrorless , což jsou dvě naprosto odlišné kategorie. Zatímco Mirrorless jsou pokračováním EVF, SLT technologie je zrcadlovka bez pohyblivého zrcátka se vším všudy co jinak zrcadlovka umí a nabízí.
Uvádí, že všichni výrobci to propagovali, jedna paní z praktického marketingu se jich zeptala pro jakou cílovou skupinu jsou tyto přístroje určeny, všichni údajně obrátily a neznaly odpověď. Zarazilo mě proč všichni, když pokud vím, tak SLT zatím vyrábí pouze SONY.
Zkoukněte to prosím a vyveďte mě z omylu.

http://www.digit.cz/2012/01/18/digit-74-ces-2012-a-kindle-fire/

Díky, zdraví Vás

Bilbo ;)

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: