Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Fotky z čehokoli, hlavně pro radost a dobrou náladu, díl 7

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Fotky z čehokoli, hlavně pro radost a dobrou náladu, díl 7

Autor: jirula

20:25:37 03.04.2012

já připíjim rumem, páč je mi zima (td)
taky přípitek a eště ulovenj fotograf

Citovat příspěvek

Autor: Stanleykameraman

19:57:26 03.04.2012

Čeňku, blesk Kodak by měl fungovat i na středový kontakt.
Jirko, Měsíc pěkný, je to potíž správně zaostřit s dlouhým ohniskem.
Tolik vychvalované ostření se zrcadlovkou je tady skoro nepoužitelné a najít tu desetinku
milimetru kdy je zaostřeno je trochu problém i s LV. :)

jarní přípitek :)

Citovat příspěvek

21:36:39 02.04.2012

jo jo, je to škoda, ta zasr...á zima

Citovat příspěvek

Autor: johni

21:34:59 02.04.2012

Zmijovka forever :D
No těším se , že někam vyrazím, ale mám odpolední a o víkendu má být hnusně...

Citovat příspěvek

Autor: MarieK

20:23:01 02.04.2012

Zdravím všechny
Fotečky máte všichni moc parádní, téma nemoci už je horší. Jak napsal Jirka z Vysočiny, s věkem se už musíme s nemocemi smířit. Ale nejlepší lékař je moc si všechno nebrat, občas nějaká bylinka a dobrá nálada. Už je to asi 15 let, začala jsem stonat, nikdo pořádně nevěděl co mně je, přehazovali si mě v nemocnici z oddělení na oddělení, nakonec už začali s postupným "rozebíráním" Nosní přepážka špatně, operace, krční mandle špatně-tak ven. To už jsem se rozzlobila a řekla si, že když si nepomůžu sama, doktoři mně nepomohou. Začala jsem si vařit bylinky na čištění organismu po kýblíkách a s doktorama přestala komunikovat. Nějak jsem se dala do kupy a víc už vědět nechtěla. Jen před dvěma roky, když začal strašně stonat čtyřměsíční Toníček, nikdo nevěděl proč, vytáhla jsem svoje staré lékařské zprávy a poslala je po dceři doktorům, jestli snad Toníčkovo stonání není něco obdobného. Doktoři prý nad tím kroutili hlavami, jestli prý jsem zdravá a živá. No, zatím, až na tu rozsypanou páteř, to celkem jde. Objednala jsem nám rakytník, prý jsou jeho plody moc zdravé, snad nám prospějí. Ale ať je to jak je to, věřím, před osudem nikdo neutečeme, užívejme si život, dokud to jde. :)
Nestonejte, běžte do přírody a mějte se pěkně M.K.

Citovat příspěvek

Autor: Karlikamater

14:52:40 02.04.2012

apropó stravování....naší nejoblíbenější ,,rodinnou" restaurací je už několik let : http://www.restaurant-city.eu/
(ceny rozumné,velký výběr s chutných hotovek,porce slušné a prostředí příjemné vč. obsluhy)...vloni získali ocenění nejlepší restaurace Chomutova od redaktorů a čtenářů Chomutovského deníku
a na něco ostřejšího zajdu někdy sem : http://restaurace-diego.cz/index.php
Karlík

Citovat příspěvek

Autor: dědek Čeněk

14:49:42 02.04.2012

ještě jednu a mějte se...

Citovat příspěvek

Autor: dědek Čeněk

14:48:08 02.04.2012

Ahoj lidi...
Františku hlavně v klidu a s rozvahou. V tomto je to hlavně o pohodě a dobré nervové kondici...
Jirul i bez kamen Ti to dobře fotí...
Johny, prosím porovnej ten novej kodík s P880, díky...
Jirko V - až budeš mít toho Nika V1 prosím o totéž, díky...
V sobotu byla slezina Horské služby Brdy, škoda, že nevyšlo počasí...

Citovat příspěvek

Autor: Karlikamater

14:44:43 02.04.2012

Opět si přihřeji ,,srazovou polívčičku"...prolezl jsem kde co,abych vám na sraz zjistil ,,důstojné ubytování v přijatelné cenové relaci" ;).Jenže hořím na tom,že neznám vaše případné nároky (jestli je komplet soc.zařízení u pokoje na ty dva dny podmínkou)....zda vám bude jedno až večer po ,,plodné diskusi" padnete na lůžka ve vícelůžkovém pokoji,či chcete jednolůžkový :S.
Dám sem odkazy na případná ,,kompromisní" řešení,projeďte si to a dejte vědět případné připomínky.
1)turistické : http://www.kamencak.cz/?cat=1
2)rodinný penzionek : http://www.upratura.cz/index.php?p=1
3)nejlépe situované : http://bremen-penzion.cz/index.html

u tuho prvního je (případně) i minigolf a kuželková dvoudráha (nikoliv tedy módní bowling) a je nejlevnější
u toho druhého zoopark (takže vám to bude za oknama troubit jako na safariv Africe :D a snídaně je v ceně
ten třetí je bohužel nedaleko kynologického střediska,ale zase je to jen kousek pešo na výborné stravování a posezení u pivíčka...a po pár ,,diskusních příspěvcích" to myslím večer bude jedno :D že si občas nějaký hafan blafne.
Karlík

Citovat příspěvek

Autor: ruby52

9:56:28 02.04.2012

móc pěkně se to tady nastartovalo :D
a kdyby jste náhodou nevěděli kudy, kam ? :

http://www.ulozisko.sk/obrazky/421208/a450DSC01236.jpg

Citovat příspěvek

Autor: jirul

9:29:49 02.04.2012

Malá smrtka s malou kosou přijde k baráku a zazvoní. Otevře pán a malá smrtka mu říká "jdu si pro tvýho křečka". Pán na to "ne, táhni pryč!". Malá smrtka znovu zavoní, pán otevře a malá smrtka opět "jdu si pro tvýho křečka". Pán "ne, nikdy! táhni pryč!" a přibouchne dveře. Znovu zvonek, pán otevře a tam malá smrtka s malou kosou a za ní velká smrtka s velkou kosou a malá smrtka ukazuje prstem "von to byl!". :D :D :D

Citovat příspěvek

Autor: Stanleykameraman

0:10:48 02.04.2012

Franto, žádné závěry nedělej.
To, že někdo nenapíše hned výsledek neznamená, že něco ví, co nechce zdělit.
Seriózní doktor nedá jednoznačný verdikt z oboru, který sám nedělá.
Ta kamarádka měla ranní 12 a napsala až večer, její kolegové to vidí na běžný snímek aorty,
samozřejmě že za správně přečtený výsledek odpovídá jen odborník, který to snímkoval
:)

Citovat příspěvek

Autor: jirkavysočina

21:47:01 01.04.2012

Benkjuofky prima, hezký detaily, umíš Jirulo i se skromným náčiním.

Proti věku není léku, říkával děda a měl pravdu. Taky jedné vymóděné starší dámě z naší rodiny řekl: "V našem věku, madam, se musíme už jednou rukou držet rakve...". Dáma se rozplakala, děda byl trochu hulvát :-))).
A jedna Slovenka u příležitosti probírání, kdo všechno letos v březnu zemřel, nám řekla, že na Sllovensku mají přísloví o tom, že staří lidé přežijí zimu a pak na jaře umírají: "Marec, pober sa starec". To české "Březen, za kamna vlezem je veselejší". Ale říkejte o Jirulovi, když kamna nemá :D. Promiň.

A ještě jednu veselou.... :(.

Říkal jsem ženě, kdy pojedem do tý Florencie, celej život vo tom mluvíme, za rok třeba už budem na krchově, tak kdy pojedem? Souhlasila, tak jedem ve středu. Autem nach Wien (nach Wein, jak říkala jedna "průvodkyně" :D) a pak nočním lůžkovým vlakem, už se těším. Jen mám strach jak ve Vídni s parkováním. Jejich P+R parkhausy jsou tak výhodný, že v nich asi nebude žádný místo. Vše ostatní zase příšerně drahý. Uvidíme. Vlakem od nás je to moc složitý, moc přestupů a tak... Vzpomínka skoro 4 roky stará, listopad, bylo hnusně. teď má taky pršet.

Citovat příspěvek

21:42:14 01.04.2012

druhá a dobrou

http://www.ulozisko.sk/obrazky/475259/a500DSC02516.jpg

Citovat příspěvek

21:41:25 01.04.2012

zdar, jedna nostalgická :

http://www.ulozisko.sk/obrazky/475252/a500DSC02517.jpg

Citovat příspěvek

Autor: johni

20:59:02 01.04.2012

Ahoj Franto- zdravotní problémy ti nezávidím, nejhorší je asi ta dlouhodobá nejistota a hrozba. Já už jsem bio prodělal také 2x- nic moc- PSA mám také stále lehce přes 10. No, zatím mně moc nestraší, snad se to nezvrtne. Na kolonoskopii jsem šel vloni dobrovolně. Hold už jsme věkem mezi 2 a 3 šatnou, jak já říkám- jednou Krampol vykládal, jak v divadle na Zábradlí byly 3 šatny- z té první se ozývalo-" jó ta je měla"( tam byli ti nejmladší), z té druhém bylo slyšet: " a pak to zalijeme smetanou a dáme zapéct do trouby"- tam byla ta střední generace, no a z té třetí bylo slyšet: " pak mně předepsal jeden švýcarský lék a ten mi teprve zabral"- tam seděli ti doyéni...

Citovat příspěvek

20:48:02 01.04.2012

5 a nazdár,
zimě zdar (td)

Citovat příspěvek

20:47:33 01.04.2012

20:47:13 01.04.2012

20:47:00 01.04.2012

20:46:37 01.04.2012

Franto nedobře se na to díváš, ale ty můj názor znáš, takže se neukvapuj, proboha!!!

Bez topení je to naprd, včera večer a dneska dopoledne tady sněžilo, odpo sme se byli na chvilku vohřát u staříků s Benkjůem

Citovat příspěvek

16:57:34 01.04.2012

3)

http://www.ulozisko.sk/obrazky/451188/a450DSC01342.jpg

Citovat příspěvek

16:57:10 01.04.2012

2)

http://www.ulozisko.sk/obrazky/475696/a450DSC01341.jpg

Citovat příspěvek

16:56:32 01.04.2012

zdarec,
Franto já se zdržím komentů, na rozdíl od Tebe mě ti felčaři dali dokupy,
v žádném případku však je třeba neházet flintu do žita ....
no a jestli vyjde ta slezina, bude téma navíc

http://www.ulozisko.sk/obrazky/475694/a450DSC01340.jpg

Citovat příspěvek

Autor: frantisek22

15:04:35 01.04.2012

Sorry, ne 1 neuroložka, to je řetězec lemplů v toho nejhrubšího zrna a věřte, že měsíc jsem s nimi ve styku stále

Citovat příspěvek

Autor: frantisek22

14:50:14 01.04.2012

Dobrý den přátelé dobré amarérské fotografie.Protože jsem zde zavlekl lékařsky chtivý virus, musim vysvětlit proč. 5 let mě sledují ohledně zvýšeného PSA- hystericky, že mam možná rakovinu prostaty.3 biopsie způsobem, který je velmi nepříjemný a u mně vždy negativní, se teď zkoumá zda nemam rakovinu něčeho jiného... možná plic, aorty, nebo snad infarkt. Pokaždé mi vyhrožují, že možná nedostanu prohlídku výkonu zaměstnání, ale bohužel, vše je pořád v pohodě.Požádal jsem zde kamarády, kteří se nabídli, že v dobré víře daj svým erudovaným známým moje výdledky z Magnetické rezonance a já se dozvím o svojí bláhovosti hypochondra.No je jasné si představit jak bych v opačném případě volal např. jirulkovi ...No chlape bohužel vypadá to na zhoubný nádor, tak si uspořádej svoje věci a uvidíš. Znam své báječné kamarády zde z četu a přečet jsem to jasně.Každou dobrou zprávu vám pošle rád hned bez prodlení kdo ví a kdo vás chce potěšit ,uklidnit. Nedostal jsem ani jednu,( nebyla tam,neví)- jasná zpráva- kdo neni vůl tak odvozuje, ale to není tak důležité, vezměte si jedno, 5 let mě otravujou hodnotama PSA, teď dle MR je to benigní nebo maligní?Cítím se supr, daleko lépe než mí kolegové z práce sport, posilování, zdravý sex a přesto mě dávaj do kategorie ohrožený jedinec.Vy kámoši zde jste mi dali jasný signál, že to možná není OK, ale věřte, že za tu dobu jsem zjistil, že lékaři u nás v ČR si nezaslouží jakékoliv navýšení platů za tu mizerii co odváděj - neschopnost, nekvalifikovanost, až trapné chování mě vede to zde zveřejnit, ani se mi nechce popisovat ten pocit zmaru komu platím zdravorní pojištění.Když jsem si dovezl vlastní CD z Magnetic.rezonance, vlastní laptop kde jsem se snažil neuroložku přimět k prohlídnutí alespoň zásadních snímků,když mi řekla, že její noťas je zavirovanej, tak po té prohlídce jsem zjistil, že nic neví, nezná prostě tupohlav se solidním platem a že musí čekat až někdo jiný popíše to co ona vidí se mnou v ordinaci....Víte, mam pocit, že na všechno se vyservisovat je ta nejlepší varianta v životě, ono když už něco máte, tak je většinou pozdě. Přeji vám daleko lepší zážitky s našimi supr lékaři.( ps: prý každý 4 je docela solidní) váš František

Citovat příspěvek

18:32:03 31.03.2012

Pro Jirku,
jak si tudle zmínil Nikon S9100, měl jsem ho, spokojenost, ale fakt jsem se nepřenes přes nepřítomnost PASM a kámoš zrovna potřeboval kompakt do kapsy, tak je fuč,
páč kdo má kompakt v kace, ten si.........................e,
a kdo má kompakt v bundě, ten.........je na tom podobně :D :D :D

a známej pořídil Samsunga NX200 + 18-55 a 55-200 a blesk, měl jsem ho chvililinku v ruce a páááánové, jo, snad se s ním v brzsku potkám, je to krásný, rychlý, malinký a na displeji vypadá i 3200 isů moc pěkně (tu),
to je von, že nekecám

Citovat příspěvek

18:28:00 31.03.2012

a taky sbíráme samolepky z Penny, kdybyste někdo měl zbytečný, beru

Citovat příspěvek

18:27:22 31.03.2012