Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kodak Easy Share / slaba vydrz bateriek

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kodak Easy Share / slaba vydrz bateriek

Autor: Karel www

16:00:37 03.11.2010

Ta výdrž baterií není normální. Je to ale běžný problém mnohých straších fotoaparátů které již mají hodně nafoceno.Prostě a jednoduše postupem času v kritickém místě se snižuje vodivost a stoupá odpor....V opravně ti to dají za pár korun do pořádku.Tedy pokud jsou solidní a nechtějí jen rýžovat....

Citovat příspěvek

Autor: PetrXC

1:08:50 23.10.2010

Mám doma ještě Kodak C533 a baterie NIMH mi vydrží na jedno nabití dobrých 350 fotek a to pořád zoomuji a blesk používám taky často.Prostě si hraji.Nevidím žádný problém v bateriích a spotřebě fotoaparátu.Pokud máte takový problém, obraťte se na servis.Jedná se o špatný spoj na hlavní desce.Jako laik to neodhalíte o který jde, ale v servisu budou již vědět.

Citovat příspěvek

Autor: netta

18:03:02 01.03.2007

ja mam sice CX 7530, ale vydrží mi taky tak maximálně 70 fotek a to už se musim moc snažit...

Citovat příspěvek

Autor: Pit0mec

11:46:43 11.01.2007

pitralon25 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobry den,
>
> mam Kodak Easy Share C533, kupil som alkalicke
> baterky Duracell a vydrzali asi 3 dni pri nafoteni
> asi 30 ks fotiek. Je to normalne alebo nenormalne?
> Nezda sa mi to prilis....
>
> Ma s tym niekto skusenost/riesenie?
>
> Vopred vdaka za odpoved.

Zásadně NEpoužívat alkalické baterie (je to snad napsaný i v návodu). Ideálně si kup nabíjecí aku CRV3 (např. Hahnel, [url]http://www.itlevne.cz/zbozi/hahnel-powerstation-crv3-rychlonabijecka-pro-li-ion-akumulator-rcrv3/detail.aspx?p=z:150861[/url]) nebo jednorázovou lithiovku ([url]http://www.kodak.com/eknec/PageQuerier.jhtml?pq-path=297&pq-locale=cs_CZ[/url]).

Citovat příspěvek

Autor: Pavel PS

11:14:39 11.01.2007

já mám C533, nabijeci baterky 1800 mAh, pravda, pořád tak z 90% mám vypnutý blesk, občas vypínám display, ale zase si pak fotky hodně prohlížím na displaji a na jedno nabití baterii udělám tak cca 120 fotek + pár vteřin videa. Jen mě trochu štve, že po chvilce po vložení nabitých baterii začne brzy svítit ikonka, že jsou vybyté, ale klidne ještě udělají 50 fotok (ale to bude asi tím, že to jsou "super nonamy" :-) )

Citovat příspěvek

Autor: jiřín

10:03:05 28.12.2006

Řešení je buď šetřit baterky (nefotit s bleskem, nemít zapnutý displej), nebo si koupit baterky dobíjecí.

Citovat příspěvek

Kodak Easy Share / slaba vydrz bateriek

Autor: pitralon25

18:25:18 27.12.2006

Dobry den,

mam Kodak Easy Share C533, kupil som alkalicke baterky Duracell a vydrzali asi 3 dni pri nafoteni asi 30 ks fotiek. Je to normalne alebo nenormalne? Nezda sa mi to prilis....

Ma s tym niekto skusenost/riesenie?

Vopred vdaka za odpoved.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: