Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kodak Z740 a problem s vlozenim pamatovekj karty

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kodak Z740 a problem s vlozenim pamatovekj karty

Autor: Serus

18:45:56 06.11.2005

Zajimavý problém, snad me nepotka - pouzivam MMC kartu a jeste jsem ji radsi nevyndaval - zrejme jste ten pristroj ponicil - musite si koupit novy :D

Citovat příspěvek

Re: Kodak Z740 a problem s vlozenim pamatovekj karty

Autor: hihi

21:26:10 29.10.2005

neznam fotak, kam se karta jen zasune a jde i rovnou vyndat (znam jich osobne jen cca 40, zadny vsak pod 6000,- vcetne 5ti kodaku)
takze pokud to nekdo zkusi, mozna uspeje, ale neco ponici
pokud je to zavada mechanicka, tak ji lze tezko po par meicich pouzivani definovat jako zavadu v ramci zaruky...

zaver: zkuste reklamovat, ale pocitejte s neopravnenou reklamaci, kvuli nevhodnemu zachazeni s pristrojem

Citovat příspěvek

Kodak Z740 a problem s vlozenim pamatovekj karty

Autor: duriiii

21:18:24 29.10.2005

Dnes sa mi stala neprijemna vec. Isiel som vlozit o fotaku Z 740 pamatovu kartu, ale neda sa. U tohoto typu fotaku je system taky, ze pamatova karta sa zacvakne do slotu a drzi tam narozdiel od nizsej serie, kde sa karta len vlozi a da sa vytiahnut.
Mne sa ale neda dat dnu, stale mi ju vyhadzuje von, neviete niekto prosim, co s tym mozer byt? Mamto reklamovat, alebo ako? Mam ho este asi len 4 mesiace , ale uz som s nim nafotil asi 5000-6000 fotiek. Prosim poradte mi, DAKUJEM

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: