Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Ipad 3

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Ipad 3

Autor: yangyang123 ♀

5:45:39 07.05.2012

TheiPod video converter]is a powerful converter that can convert all kinds of video and audio to the video MP4 and audio AAC, MP3, WAV, AIFF, M4A that are supported by iPod. Besides that, this converter can also enable you to edit and customize the movie and other video formats. You can crop, trim, adjust the effect, etc for the input video.
http://www.ipodvideoconverter.net/

Citovat příspěvek

Autor: ert

8:03:02 24.03.2012

Tak může to být zrovna špatné zabezpečení, ale vzhledem k tomu, že mi iOS bere firemní WPA 2 na eduroam a Zyxel ani náhodou, tak se mi to jeví i ve spojitosti s problémy jiných velice pravděpodobné.

Prohledejte forum a nalzenete popisované problémy.

A ano, strýci na Zyxelu jede iPhone 3G bez problému.

Mhou si myslet, že to je mým nastavením, ale vzhledem k tomu, že to máte i Vy, tak nekompatibilita mezi čipy je evidentní.

Citovat příspěvek

Autor: Tox

7:22:42 24.03.2012

Určitě je to ono? Jelikož mám na modemu i O2Tv,tak modem asi měnit nebudu,takže by to znamenalo jediné,Ipad vrátit a koupit tablet od Samsungu.
( moje první setkání s něčím od Jablka a hned nějaká I-čovina )

Citovat příspěvek

Autor: ert

22:56:46 23.03.2012

špatná čipová sada routeru.
Nelze vyřešit jinak než výměnou routeru.

Citovat příspěvek

Ipad 3

Autor: Tox

21:00:52 23.03.2012

Tak manželka donesla domů nový Ipad 3(wifi 16GB) a nejde ně připojit k wifi: mojí wifi najde supr signál zadám heslo a nic,jinak wifi i heslo mě funguje mám na ni připojenej i noťas a 2xHTC telefon všechno bez problémů,modem mám ZyXEL P660hw od O2 co s tím?(firmware jsem hned aktualizoval při zapnutí) :(

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: