Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

CR2 nelze převést do DNG

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: CR2 nelze převést do DNG

Autor: Juji ♀

0:02:07 14.11.2013

Krásný den. Mám v pc program Adobe photoshop CS3 a vlastním digitální zrcadlovku Canon 60D. Photoshop mi nepřečte fotky ve formátu CR2 z tého zrcadlovky. Prosím o radu co mám doinstalovat aby mi to všechno jelo? Už jsem přečetla různé diskuze, nainstalovala kde co a pořád mi to nepřečte Už jsem zoufalá Děkuji za jakoukoliv radu :)

Citovat příspěvek

Re: CR2 nelze převést do DNG

Autor: Calven007

18:43:20 22.01.2011

Ahoj,

neviem čo to pomôže, ale po detailnom študovaní Apple stránky som našiel tento Digital Camera RAW Compatibility Update pre Aperture 2 a iPhoto 08, kde je pridaná podpora pre Canon EOS Digital Rebel XS/Kiss Digital F/1000D. Link je:

http://support.apple.com/kb/DL683

Skús stiahnuť a nainštalovať. Malo a mohlo by to pomôcť. Ak nie, daj niekde jednu fotku v CR2, aby som si ju mohol stiahnuť a experimentovať s ňou, nakoľko teraz môžem len teoretizovať... :-)

Citovat příspěvek

CR2 nelze převést do DNG

Autor: MirekCanon

17:57:51 19.01.2011

Omlouvám se, pokud tu někdo už něco podobného řešil. Ale nenašel jsem v diskuzích řešení na můj problém. Mám Canon EOS 1000D a fotky ve formátu CR2 bohužel nejdou nikde otevřít, editovat nebo převést do DNG. Používám Photoshop CS3 s Camera Raw 4.6, Aperture 3.0, Lightroom 2 ale nic. Ani Adobe DNG Converter neumí převést mé CR2 fotky do DNG, tak abych je mohl editovat třeba ve Photoshopu.
Ke Canonu jsem dostal software Digital Photo Professional, ale také nic.
Může mi prosím někdo poradit, co s tím?

díky všem
Mirek

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: