Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Digital Photo Professional - čeština

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Digital Photo Professional - čeština

Autor: George T ♂

16:36:27 31.08.2012

Zdravím , dnes jsem zdárně implementoval češtinu pro verzi DPP 3.9.2.0 do verze DPP 3.9.1.0 . co jsem zakoupil spolu s Canonem G 12.
Tímto chci poděkovat tvůrci češtiny pro DPP 3.9.2.0.

Citovat příspěvek

Autor: DigTech

1:23:02 12.04.2012

Ouuuu jej, tak to mě teda moc netěší - s nějvětší pravděpodobností čeština na novou verzi fungovat nebude a to jsem cca již za polovinou - ono je nejhorší přidávat český názvy funkcím, který jsou v programu nový.
Např.: Compositing (dle prvních zjištění to je nějaké míchání dvou fotografií do sebe) - kdo již tajtu funkci nějako ozkusil, tak budu jen rád, když mi ji sem popíše k čemu to vůbec je dobrý.
Zatím jsem osobně neměl čas se novejm funkcím v DPP věnovat - místo toho dělam právě tu češtinu.

Světlu zdar

Citovat příspěvek

Autor: pepetkin

9:41:23 06.04.2012

DigTech:
Na stránkách CANON:

Zjistili jsme problém zabraňující uživatelům fotoaparátu EOS 5D Mark III od společnosti Canon ve zpracování snímků typu RAW v případě, že používají software pro vyvolání snímků typu RAW Digital Photo Professional verze 3.11.10, který je dodáván spolu s fotoaparátem EOS 5D Mark III.

Odpověď :

V krátké době bude vydána aktualizace softwaru Digital Photo Professional verze 3.11.10 řešící tento problém, která bude uživatelům k dispozici ke stažení. Aktualizace bude uveřejněna na webové stránce v půlce dubna.

Bude potom ta čeština pracovat i na té aktualizaci DPP?
Dík

Citovat příspěvek

Autor: Mila_xl

12:56:41 05.04.2012

16:25:14 04.04.2012

No tak teďka tajten tejden jsem na to skorem neměl čas, ale před tim jsem udělal za cca dva, tři dny 1/4, tak cca pokud to půjde dobře, tak by to mohlo bejt hotový snad do 14ti dní, max do konce měsíce - taky se s tim nechci moc dlouho roztahovat.

Citovat příspěvek

Autor: Mila_xl

10:48:14 30.03.2012

To DigTech: V jakým časovým horizontu to vidíš? Díky.

Citovat příspěvek

14:31:49 28.03.2012

Psal jsem si s Maki2 a už DPP nepoužívá a další češtinu dělat nebude, tak to vypadá, že to zbude na mě :-).
Už jsem se do toho pomalu dal, tak mějte strpení.
Bude to tedy čeština na aktuální nejnovější (zatím hůř sehnatelný) DPP 3.11.10.0 viz. článek:
http://www.martinkozak.com/?p=12019
Tak si ho zatím sežeňte a pak už jen češtinku odemne a bude to zas oki.
Všem dobrý světlo

Citovat příspěvek

Autor: Callík

20:25:37 21.03.2012

Mám prosbu. Maká ta čeština i na DPP vyšší řady (aktualizoval jsem na 3.11.1), nebo musím nainstalovat tu konkrétní verzi, pro kterou je čeština vytvořená. Jsem novým majitekem Canonu a tím i DPP, tak teprve "ohmatávám terén".
Děkuju.
Callík

Citovat příspěvek

Autor: heerer

20:14:36 13.09.2011

taky díky za cz, ale zažalo mi to dnes padat. Tzn reinstal to vyřešil, poté update od maki2 ok. Ale jak tam dam ty soubory tak je to v haji a je konec.
nemá s tím taky někdo problém?

Citovat příspěvek

Autor: farbakp

2:23:09 11.09.2011

maki2 : super robota.. vrela vdaka za tu cestinu.. velmi to pomohlo.. nech sa dari :)

Citovat příspěvek

Autor: doprava

18:32:03 05.06.2011

Dobrý den, kde bych mohl sehnat češtinu pro verzi 3.6.0.0.
Děkuji za odpověď.

Citovat příspěvek

23:03:26 28.04.2011

Vyšla nám nová verze Digital Photo Professional 3.10.1
Byla by super na ní češtinka.
Jak bylo vydět z mího 1. výtvoru, tak mi to trvá hrozně dlouho - nejsem angličtinář.
Zato češtinka od "maki2" byla fakt super, chvála ti a dobrý světlo :-)

Citovat příspěvek

Autor: marmej

23:51:28 17.03.2011

Skvělá práce. Díky moc za češtinu (tu) :)

Citovat příspěvek

Autor: Jaromír Krásenský

22:47:11 10.03.2011

Kluci a co takhle naučit se fotit a upravovat fotečky trochu víc profi. Tady vás to naučí

http://www.bra3.com/portal/index.php?option=com_attend_events&task=view&id=28&Itemid=82

Citovat příspěvek

Autor: Kirtap

1:02:30 10.03.2011

maki2 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Kdo by chtěl zkusit mojí češtinu na nejnovější DPP
> 3.9.3.0 tak může stahovat z

Díky.

Citovat příspěvek

Autor: ivi

23:40:00 07.03.2011

ta čeština je super, nejsou slova co by vajádřila radost moji z toho že si nekdo stím dal práci a přeložil to.. ooo díky tobě anonyme:-)

Citovat příspěvek

Autor: Georgiuss

15:54:11 22.01.2011

Díky, ta čeština je perfektní. Ještě bych se rád zeptal - DPP je rawový konvertor, ale zobrazuje i jepegy z jiných přístrojů /mám více různých značek/, pouze u některých jepegů je přeškrtnuté prázdné okno. Nevím, podle jaké zákonitosti DPP některé jepegy nezobrazuje.

Citovat příspěvek

Autor: Liborr2

10:59:53 22.01.2011

Ahoj lidi, jen malickost - neporovnaval jste nekdo DPP se Zonerem 13 co se tyka rozdilu kvality vystupu ?

Citovat příspěvek

Autor: maki2

21:02:08 11.01.2011

Kdo by chtěl zkusit mojí češtinu na nejnovější DPP 3.9.3.0 tak může stahovat z

http://www.ulozto.cz/7360694/digital-photo-professional-3-9-3-0-cz-zip

Je to anglická verze + soubory s češtinou.
Tak snad se to někomu hodí.

Citovat příspěvek

Autor: lunochod

22:44:15 04.12.2010

mkmk
Hmmm, tak to je asi nejvyšší čas zamávat Comodu pá pá :) Nic škodlivého tam není, resp. když na to pustím Avíru, tak je to v pohodě. Přesto jsem ještě prubnul on line skaner Kaspersky http://www.kaspersky.com/scanforvirus a taktéž nic podezřelého (ten exáč jsem zabalil UPXkem). No jestli nebude to Comodo moc paranoidní, sakra, není ono americký ? :)

Citovat příspěvek

Autor: mkmk

15:35:39 04.12.2010

Rád bych upozornil, že Comodo antivir hlásí, že v poskytnuté češtině od Ano-nym (82.202.112.---) to hlásí malware, čili škodlivý kód ;-)

Citovat příspěvek

22:21:53 25.11.2010

Ano, nejprve se DPP musí nainstalovat, třeba z toho CD, pak si to celé "zvyšte" na verzi 3.9.2 Ostatně když pustíte samotný apgrejd, tak vám to píše - insert the CD ROM ..... No, copak o to, program je to velmi dobrý, snad vám ta čeština v něčem pomůže. (Osobně si myslím že nikoliv). Popravdě, ani se radši neptám, jaký program jste dosud na zpracování snímků používal, jestli mohu jen lehce nasměrovat, tak bych doporučil Zoner 13. Má velmi dobrou podporu, je komplet v češtině a vyšla k němu i kniha. http://www.zoner.cz/photo-studio/

ps Ještě k tomu prohlížeči - zkuste tohle http://www.slunecnice.cz/sw/srware-iron/ Tento prohlížeč vám na jedno kliknutí přeloží cizí stránku do češtiny, je to velmi přehledné a velmi rychlé. (tu)

Citovat příspěvek

21:16:26 25.11.2010

Georgiuss
Copak používáš za prohlížeč ?

Citovat příspěvek

Autor: Georgiuss

20:27:46 25.11.2010

Dobrý den. Vlastním CD s programem DPP 3,5 /bylo přiloženo k EOS 400D/. Předpokládám, že uvedená čeština funguje pouze s DPP 3.9.2.0. Stáhnul jsem tedy ze stránek Canonu DPP 3.9.2 - jedná se ale o nějaký "update wrapper". Chci se zeptat - musím nejdříve nainstalovat DPP 3.5 ze svého CD /zatím jsem ho ještě nepoužil, protože bylo anglicky/ a až potom "update wrapper" na 3.9.2 nebo přímo instalovat ten update wrapper 3.9.2. Děkuji za odpovědi.

Citovat příspěvek

11:26:19 25.11.2010

pro Ano-nym :
Diky Ano-nyme ! (tu) ;) Já myslel ,že už se nad tímto vláknem zavřela voda a ono ejhle.Jak píšeš o tom volovi :) (a nepleteš se ) si to může dát za rámeček :D
Hodně lidí Ti poděkuje a je škoda, že jsi psal jako anonym- Ano-nym.Jsi provedl výbornou věc(tu).

Ahoj
Jirka

Citovat příspěvek

Autor: marmej

17:17:05 23.11.2010

Pro Ano-nym:
Skvělá práce pane - díky díky moc (tu)

Citovat příspěvek

Autor: jajaponec

19:52:02 22.11.2010

diky moc..... :D

Citovat příspěvek

Autor: Ano-nym

18:49:50 22.11.2010

vzkaz pro TG007 - jsi vůl - páč posmívat se, to umí každej
kdo chce češtinu do DPP (pro verzi 3.9.2.0) stahujte:
http://www.ulozto.cz/6653177/dpp-3-9-2-0-cz-zip

teďka mi nezbívá moc času, tak jí momentálně nejsem schopnej dodělat, ale snad zatim i tajto pomůže
PS: soubory rozbalte a zkopírujte do adresáře kde je nainstalovaný software pro Canon EOS
C:\Program files\Canon\Digital Photo Professional\ :-)

Mějte a světlu zdar

Citovat příspěvek

21:20:54 14.04.2010

P:
...... jako duševní lajdák a lhář (to je špatná konstalace) už jsi to předvedl mnohokrát a nejenom zde.(Canon 50D - rady, zkušenosti)
Jsi poněkud nervově labilní, když se ti můj nick zdá být skorosovětský a nelíbí se ti pozdrav o množení
(ty se nemnož),takových bembelů už je tu dost. Těch pár "skřivánků na niti " (pordžtašků)co ti skáčou lomeňáky do ři.. z tebe má strach a proto ti přitakají to aby se zalíbili a byl jsi na ně hodný, že jsi hulvát velkoryse přehlížejí (v mém oku třísku vidí v tvém oku břevno nevidí) mají ohromný charakter a jsou velice "bystrozrací":S(td)
Máš tady na fóru ohromný vliv na majitele fóra, když mé příspěvky mažou a tvůj hnůj tady zůstává na všech vláknech :S:) Nejsi normální ,když máš tolik příspěvků s urážkami a nadávkami(a stále ti to prochází) ale nejsi tak pevný na těch chůdách jak se představuješ, když už se vysmíváš mému nicku a pozdravu :D to jsem tě dovedl až k pádu na ústa:D :D :D
Jsi tam kde jsem tě chtěl mít ;) :) :D (tu)

Citovat příspěvek

Autor: skyd.

15:19:08 18.03.2010

Džamila: nie je tam nahodou aj rustina?

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: