Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Canon MP550- spotreba bar.inkoustu i pri tisku čb

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Canon MP550- spotreba bar.inkoustu i pri tisku čb

Autor: LudekBrno

20:43:57 04.04.2012

Souvisí to s nastavenou kvalitou tisku a typu papíru. Pouze při určité kombinaci je tiskarna ochotna tisknout text z pigmentové černé náplně. To by sis musel vypozorovat. Nicméně běžná barevná inkoustovka se pro častější tisk textu vůbec nevyplatí. Před tiskem si tiskárna čistí trysky a to všechny, takže neustále ubývají všechny inkousty. Na tisk textu se fakt vyplatí i ta nejlevnější laserovka. Osobně ale na texty používám starou HP 950, která má možnost skutečného přepnutí na ČB a tiskne z ČB kazety i když je barevná úplně prázdná. Má to i výhodu, že má ještě velkou kazetu 42ml a s neorig. náplní vydrží dlouho. Nové inkoustovky mají kazety jak když plivneš.

Citovat příspěvek

Canon MP550- spotreba bar.inkoustu i pri tisku čb

Autor: mohamed

20:27:36 04.04.2012

zdravim, posledni dobou se potykam s problemem ze mi mizi barevne naplne i kdyz tisknu pouze cb text a mam zaskrtnuto "tisknout v odstinech sedi"
jde to nejak nastavit aby to tisklo pouze s cerne? mizi mi draha barva kterou mam na fotky.
laicky jsem zkusil i ty barevne vyndat ale pak zas nejde tisknout :S

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: