Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

POMOC S CANON MP 250 - sledování inkoustu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: POMOC S CANON MP 250 - sledování inkoustu

Autor: Standa84 ♂

15:46:36 24.12.2013

Ahoj mohl by mi někdo poradit co dělat když mi tiskárna scanuje ale netiskne (píše mi to tiskárna nenalezena). Mám notterbook a musel jsem měnit disk. Od té doby se sama nechce nainstalovat a když stáhnu instalačku tak se nespojí s tiskárnou. Už jsem snad vyčerpal všechny možosti . Děkuji Standa

Citovat příspěvek

Re: POMOC S CANON MP 250 - CL-513

Autor: kvapil.zatec

18:57:14 19.04.2012

Tříkomorová cartridge CL 513: je rozdělena na 3 komory pro barevné inkousty. Nikde se nepíše, kolik se má dodat náradního inkoustu z plnicí soupravy. Odborníci radí 2, další 3, další 4, další 5 ml...co je správné aby obsah "nepřetekl". Díky za odpověď. Kvapil, Žatec :S :S :S

Citovat příspěvek

Autor: wendyf

19:07:28 05.03.2012

Dobrý den, vyměnil jsem originál kazetu s černým inkoustem a tiskárna mi nenajede, stále píše hlášku na displeji: P 08. Nepomůže restart, v návodu píšou zajít do servisu. Nevíte někdo co s tím? Děkuji.

Citovat příspěvek

Autor: aleš

15:05:06 01.03.2012

Ahoj, mužete mi prosím pomoc. Doplnil u Canon MP250 černou kazetu a tiskárna pořád hlásí, že
došel inkoust a netiskne. Zkoušel jsem držet reset tlačítko, ale ta kontrolka pořád bliká. Díky

Citovat příspěvek

Autor: Maja

22:20:00 19.02.2012

Mám stejný problém,nechce mě to pustit tisknout,že mi došla barva,zkoušela jsem to resetovat,ale nejdeto. Má se tam objevit nula ale neobjevila a pořád bliká kontrolka

Citovat příspěvek

Autor: janulajanulajanula

18:45:00 14.02.2012

Dobrý den,může te mi prosím někdo poradit. Při výměně černe barvy v tiskárně MP 250, mi pořád svítí oranžové tlačítko B - že dochází inkoust. Už jsem to vyresetovala, ale kontrolka svítí pořád. Poradíte mi prosím, jak to vyřešit, aby dále nesvítila???? Děkuji moc za všechny Vaše rady :-)))

Citovat příspěvek

Autor: kokotek

12:10:44 01.02.2012

tady máš námět, dále pátrej - googluj------- : http://www.2manuals.com/product_info.php?products_id=1265

Citovat příspěvek

Autor: mosoj nereg

18:47:20 29.12.2011

Najeď si na oficiální Canon stránky. Vyber si ovladač a nainstaluj.

Citovat příspěvek

Autor: Robert Blaťák

15:01:22 29.12.2011

Ztratil jsem někde instalační CD k tiskárně.Je možno ji nainstalovat jinak.Díky

Citovat příspěvek

Autor: Pavel 800

17:41:03 16.04.2011

Ahoj, mužete mi prosím pomoc. Doplnil u Canon MP250 černou kazetu a tiskárna pořád hlásí, že
došel inkoust a netiskne. Zkoušel jsem držet reset tlačítko, ale ta kontrolka pořád bliká. Díky

Citovat příspěvek

Autor: PetraŠ

11:16:36 11.02.2011

Tak jsem měla stejný problém jako Bari111. tlačítko jsem zmáčkla už to tiskne, ale blikají obě světýlka na barvy. Díky

Citovat příspěvek

Re: instalace tiskove hlavy canon i 250

Autor: lofiek josef

21:18:15 06.11.2010

nejde spustit tiskarnu objevue se oznameni tiskova hlava neni nainstalovana

Citovat příspěvek

Autor: mosoj

9:23:36 05.11.2009

Rozdíl je jestli tiskárna hlásí že dochází barva a dovoluje dále tisknout , pouze hlásí že došel inkoust.

U novějších tiskáren Canon je je to takto nastavené. U starších tiskáren přišla hláška že dochází barva a tiskárna dál netiskla dokud se nevyměnila kazeta nebo nevyplo hlídání hladiny.
Zřejmě Canon reagoval na to, že v důsledku nepřesného počítání v kazetách zůstávala barva a uživatelé hlídání hladiny
stejně vypínali aby vypsali zbytek inkoustu.
NIcméně v obou případech platí, že je nutné hlídat hladinu vizuelně a raději častěji. Tisk bez inkoustu vede k poškození tiskové hlavy.

Citovat příspěvek

RE: POMOC S CANON MP 250 - sledovani inkoustu

Autor: rachot

20:42:25 04.11.2009

Nevím jak u MP 250, ale u většiny ostatních Canonek stačí zmáčknout a podržet cca 10
vteřin tlačítko pro stornování tisku. (Tlačítko je označené červeným trojúhelníkem v
červeném kolečku)

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Bari111

20:33:28 04.11.2009

Děkuji, zkusila jsem zatím tisknout dál a hláška se přestala objevovat a tisk zatím probíhá bez problénů... tak se to asi chytlo i bez resetu :S :)

Citovat příspěvek

Autor: MirusT

20:21:57 04.11.2009

Při hlášce podrž to tlačítko reset (červený znak) minimálně 5 vteřin, hláška by měla zmizet......

Citovat příspěvek

POMOC S CANON MP 250 - sledování inkoustu

Autor: Bari111

18:23:56 04.11.2009

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit? Mám tiskárnu canon MP250 , koupila jsem si plnící sadu, doplnila inkoust, ale nevím, jak zakázat sledování hladin inkoustu. Pořád mi to hlásí, že dochází barva... Máte s tím někdo prosím zkušenost? Moc díky Bari

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: