Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

HP LaserJet 6L a "podavač papíru"

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: HP LaserJet 6L a "podavač papíru"

Autor: P_Petr

11:11:48 05.04.2012

Díky za cenné rady.
Dnes jsem vyměnil gumičku na separátoru a tiskárna je jako nová. Nalepil jsem tam normální kousek gumy co mi první přišla pod ruku.

Citovat příspěvek

Autor: jiriko

22:12:02 18.02.2012

Zdrsnění podavače nepomůže, je především třeba vyměnit separátor. Takže pokud ho seženeš a víš jak na to, tak sám, jinak servis. A to zdrsnění smírkem, no, co na to říct ... Snad jen, že cesta do pekel bývá obvykle dláždená dobrými úmysly.

Citovat příspěvek

Autor: Kobza2

21:24:08 18.02.2012

Zdravím všechny co se trápí s podavačem papíru na HP Laserjet 6L. Taky jsem se trápil a zkoušel vše možné od zdrsnění podavače po mazání glicerinem. Dneska jsem vyměnil samotnou gumu na podavači, přilepil ji alkaprenem a maká. Při té příležitosti jsem drobně zdrsnil všechny gumové záležitosti - kolečka atd. jemným smirkovým plátnem. Hned po výměně byl drobnej problém asi na gumě zůstal zbytek gumového prachu jak jsem gumu brousil na požadovanou tloušťku. Při vytištění několika stránek po opravě jsem musel trochu popostrkovat papír. Asi než se to uvnitř dočistilo. Při výměně jsem použil uvedené návody na rozebrání tiskárny až to budete někdo dělat po několikáté tak zjistíte že je to legrace na pár minut. Přeji hodně štěstí Honza

Citovat příspěvek

Autor: Palestr

16:40:36 21.02.2009

Taky moc děkuju. Jsem se trochu snažil a našel jsem jak tu opravu provést: http://artax.karlin.mff.cuni.cz/~toman/hp/

Citovat příspěvek

RE: HP LaserJet 6L a "podavac papiru"

Autor: rachot

21:43:28 19.02.2009

Většinou stačí vyměnit pouze separační podložka a zbytek podavače vyčistit..
http://www.eprint.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemId=1241&level=432

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

21:08:04 18.02.2009

Super! Moc děkuju za zkvělou odpověď...

Citovat příspěvek

Autor: Ivanm1

19:58:10 18.02.2009

Svojho casu HP zadarmo posielalo sady na opravu - bola to znama vyrobna chyba 5L a 6L. Dnes sa daju kupit cez eBay.
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=110214851422
Da sa to vymenit v pohode doma za pol hodiny aj s kavou.

Citovat příspěvek

HP LaserJet 6L a "podavač papíru"

16:49:19 18.02.2009

Jsem spokojený s kvalitou tisku a s levným refilováním bez čipu. Jediný problém je, že podavač si nalízne víc papírů najednou. Má s někdo zkušenosti s opravou u těchto tiskáren od HP? Je to sice Off Topic, ale spoléhám se na tuto rodinu, dřímající v ruce fotoaparát...

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: