Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

PROSÍM O POMOC OHLEDNĚ SD KARTY

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: PROSÍM O POMOC OHLEDNĚ SD KARTY

Autor: LudekBrno

7:51:11 30.04.2012

Kladati:

Pokud to píše, že systém nemohl dokončit formátování, tak je karta nejspíš vadná. Ono se není co divit, nějaký laciný noname není zárukou spolehlivosti. Ta doba formátování jak píše kolega, do 10 minut. Jo a tu chybu to píše hned po spuštění formátu nebo někde v jeho průběhu po nějaké době?

Citovat příspěvek

Autor: heerer1

22:43:05 29.04.2012

8GB do 10min to musi byt zformatovany...mas li neco na tom disku, smaz to a pak zkus nejaky format/fat, ntsf/
pokud ani to, mohl by pomoci linux...
nikdy jsem neresil, tzn strilim ;-)

Citovat příspěvek

Autor: Kladalati

19:28:24 29.04.2012

PLATINET Micro SD HC 8 GB ale piše mi to chybu System wi...nemohl dokončit naformátování?A jaky by melo časově trvat klasické formátování v minutách.Děkuji za odpověd

Citovat příspěvek

Autor: LudekBrno

18:18:19 29.04.2012

Kladati:

Pokud dáš PLNÝ formát (ne rychlé formatování) v PC, co přesně to udělá? Co je to za značku karty?

Citovat příspěvek

14:58:19 29.04.2012

Dobrej ,vlastně potřebuji smazat veškeré složky z karty a naformátovat ji

Citovat příspěvek

Autor: janeeee

14:25:24 29.04.2012

Úplně jsem to nepochopil, zkus to popsat ještě jednou a srozumitelněji. Co vlastně chceš? Zachránit obsah složek, smazat kartu, zformátovat kartu? V čem tu kartu používáš? Zkoušel jsi to formátovat přímo v tom zařízení? (foťák???) Karty jsou dneska levné, tak bych se moc netrápil a pořídil novou.

Citovat příspěvek

PROSÍM O POMOC OHLEDNĚ SD KARTY

14:05:59 29.04.2012

Dobrý den,prosím o pomoc ohledně sformátování pamětové karty SD.Jedná se mi o to že na karně nám nějaké složky které jeslou pro mě duležité ale naskytla se nějaká chyba a nejdou smaznout a ani naformátovat jak v přenosném zaříeni PSP tak ani v PC a je mi zahadou když je dám odstranit tak vše proběhne vpořádku a kdyz dam zase načíst kartu tak se mi to tak zase oběví používal sem i progromi na formátování SDFormatter a nebo ChFlsh.A ani jeden to nenaformátoroval pokaždé to hlási chybu.Jedná se o kartu SD o kapacitě 8 G.Předem moc děkuji :S :S

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: