Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Firmware ke starším modelům, konkrétně Canon powershot A75 a Olympus c300 zoom

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Firmware ke starším modelům, konkrétně Canon powershot A75 a Olympus c300 zoom

Autor: bmx

14:01:52 29.03.2012

Ano, je to slusny telefon s autofokusem...houby v prosinci... ;)

Citovat příspěvek

Re: Firmware ke starším modelům, konkrétně Canon powershot A75 a Olympus c300 zoom

Autor: bob222

8:08:16 29.03.2012

Jo jo, N95, prvý ako tak použiteľný fotozápisník v mobile. A potom prišla N8 a mydlá sú viac menej zbytočné... :D :D :D

bmx Napsal:
-------------------------------------------------------
> Martine ahoj, jasne, mam nokii N95 a s ni nejen
> telefonuji, ale i slusne fotim...

Citovat příspěvek

Autor: bmx

7:11:27 29.03.2012

Martine ahoj, jasne, mam nokii N95 a s ni nejen telefonuji, ale i slusne fotim... ;)

Citovat příspěvek

Autor: skvoracek

7:07:06 29.03.2012

Já mám doma zas canon A95, canon S2IS, výklopný displej je výborná věc, a nyní sem si pořídil ještě Canona A75 - to byla srdeční záležitost tak sem se k tomuto modelu zas vrátil a stejně tak k oly c 300 zoom. Jinak absolutní souhlas, s nárůstem Mpix to už jaksi šlo někam do "moderna" a nutno podotknout že na úkor kvality fotek, milion funkcí - čekám že za chvíli si budeme moct s foťákem i zatelefonovat :-) Ale kvalita fotek byla jaksi potlačena.

Citovat příspěvek

Autor: panpan

21:17:33 28.03.2012

Ja som fotografoval s Olympus C 770 UZ a mám ho doteraz. Skvelý. Ďalej nedávno som kúpil Canoo A 80 s vyklápacím displejom a 4 Mpx. Doteraz ho používam. Tá optika bola vynikajúca, teda vlastne stále je. Potom sa to už s nárastom Mpx pokašlalo.

Citovat příspěvek

12:55:56 28.03.2012

No ono to tak skoro bylo, ba ne, kecám, ale do tisícovečky sem se vešel za oba dva tyto kousky ... a já s nima měl opravdu dobré zkušenosti .... a ono dnes, než si od olyho koupit nový kompakt, tak raději něco z řady camedia (tenkrát byly ty foťáky celkem drahý, taky ale měly kvalitní optiku).

Citovat příspěvek

Autor: bob222

12:51:31 28.03.2012

robíš si múzeum? To už by Ti mali dať za dopravu, nie? :D :D :D

Citovat příspěvek

Firmware ke starším modelům, konkrétně Canon powershot A75 a Olympus c300 zoom

12:45:53 28.03.2012

Ahoj, spíš jen tak z nostalgie sem si pořídil dva starší konpakty, Canon powershot A75 a Olympus c300 zoom.
Zajímalo by mě, jestli náhodou od dob, co sem je vlastnil, a to už je nějakej pátek, se neobjevil nějaký firmware např, který by uměl tyto kompakty lokalizovat do ČJ. Díky.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: