Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Panasonic dmc-gf2 vs Olympus pen ep-2

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Panasonic dmc-gf2 vs Olympus pen ep-2

Autor: kolega

8:50:01 13.10.2011

Ono záleží na Tvých prioritách, já si teda před skoro dvěma lety vybral E-P2. Důvody, které mě k tomu vedly jsou tyto: kvalitnější jpg výstup, polohová čidla, vodováha, odolné hořčíkové tělo. A s objektivem Lumix G Vario 20/1,7 ani blesk neupotřebíš, alespoň mě se to nestalo a proto jsem externí blesk FL-14 časem prodal. ... Ano GF2 má také své pozitiva, jako interní blesk, lepší algoritmus HD videa, rychlejší ostření, ale jak říkám, záleží na prioritách. Pro mě jako spíše krajináře a detailistu není až tak důležitá rychlost ostření a video také neřeším. Je to na Tobě.

Citovat příspěvek

Panasonic dmc-gf2 vs Olympus pen ep-2

Autor: honzin.c

2:00:38 12.10.2011

Ahoj, řeším dilema který z těchto dvou modelů vybrat. Jedná se mi především o výsledné fotky za různých situací, kvalitou videa vede GF2, stejně tak plus má za interní blesk, který bych občas využil, ale obešel bych se bez něj. U E-P2 se bojím slabšího a pomalejšího zaostřování při pohybu osob, u GF2 zase o vyšším šumu při ISO400+ v porovnání s EP2
k Jednomu z nich mám nachystaný objektiv Lumix H-H020. Najde se tu dobrá duše, která poradí?

Předem díky

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: