Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Fotoaparát do 5000,- náhrada za ukradený ultrazoom

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Fotoaparát do 5000,- náhrada za ukradený ultrazoom

Autor: azom

20:20:41 23.10.2011

Děkuji za nabídku ale nakonec jsem se rozhodl počkat a našetřit na nějakou entry-level zrcadlovku :)

Citovat příspěvek

Autor: Aly.M

14:58:36 22.10.2011

Dobrý den,a nechtěl by jste tenhle? http://www.centar.cz/fotoaparat-panasonic-dmc-fz38ep-k-cerna-161008.html PANASONIC LUMIX FZ38 mám ho asi rok plně funkčí jako nový.Komplet balení.Prodávám ho za 5000kč.Alena

Citovat příspěvek

Autor: .

23:55:58 09.10.2011

Obyčejný kompakt bude jen o málo levnější, než obyčejný UZ. V této cenové hladině bych se poohlédl po Canonu PowerShot SX130 IS resp. 150IS, případně po něčem od Fuji. http://www.megapixel.cz/digitalni-kompakty?fuji=1

Ale pokud se nerozhodneš sám, pohledej ve zdejší diskusi a případné konkrétní dotazy dej do jejich sekcí. :)

Zdravím

Citovat příspěvek

Fotoaparát do 5000,- náhrada za ukradený ultrazoom

Autor: azom

23:31:26 09.10.2011

Zdravím vás,
nedávno mi ukradli můj ultrazoom nikon P90 - byl jsem s ním velmi spokojen a snad i získal nějaké fotografické zkušenosti , a nyní se poohlížím po nějaké náhradě. Háček je v tom, že mám k dispozici jen 4500. Stále studuji a našetření na nějaký high-end ultrazoom či levnější zrcadlovku bude trvat minimálně do příštího léta a to, mám strach, bez focení nevydržím! Proto se ptám co radíte zakoupit. Obyčejný kompakt, nějaký levnější ultra-zoom a nebo raději počkat a koupit časem něco lepší.

Jsem typický fotograf amatér, v běžném focení využívám automatický nebo poloautomatický režim, ale rád si sem tam pohraju i s manuálním nastavením, u svého nikonu jsem podle okolností využil celé rozpětí clony i času, bracketing, různé typy měření i kompenzaci expozice. Naopak mi prakticky nezáleží na záznamu videa a vlastnostech s tím spojených.

Jsem si vědom že za necelých 5k neseženu nic moc srovnatelné, ale nějaký přístroj s kterým by mě to mohlo bavit by se našel?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: