Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Doporučte fotoaparát do 4000 Kč

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Doporučte fotoaparát do 4000 Kč

Autor: bmx

21:02:31 12.08.2011

sladke sny... :D

Citovat příspěvek

Autor: .

21:01:01 12.08.2011

No, já už tu fotku nemám a tady by trvalo dlouho jí dohledat, je to už několik let Ale aspoň vidíš, kdo z nás dvou kecá. Ty jsi ode mne žádnou fotku neviděl ( a najednou jsi kritizoval údajně jakési nehty) a "Pro zvědavého bmx není fotka ale sejmutá obrazovka. Mobil mám na telefonování. :D :D

Tak dobrý večer.

Zdravím

Citovat příspěvek

20:51:34 12.08.2011

jinak, fotky hazim taky do kose, vcetne RAWu, ale, co publikuji, ty 300 kB namrseniny, tak ty si dle roku a mesicu archivuji... ;)

Citovat příspěvek

20:47:33 12.08.2011

kecas, moje kritika, tykala se neostrihanych nehtu a ne zubu, uz taky blbnes... (td)

ten telefon, foti skutecne nadherne,borec jses... (tu) (tu) (tu)

Citovat příspěvek

20:30:16 12.08.2011

BMX, talk to máš tedy krátkou paměť, kdysi jsi mi sám kritizoval fotku jakési dívčiny se špatnými zoubky s tím, že by jí měli rodiče naučit používat zubní kartáček Já jsem ti na to neodpovídal, jen jsem si řekl, že víš už houby, protože ty zoubky byly zničené jakýmisi antibiotiky, doktorka, která jí je na tu docela závažnou nemoc předepsala o tom její rodiče informovala s tím, že jsou to zoubky první, odrostou a ty antibiotika jsou v tomto případě to nejlepší, co jí může dát.
Ale nikdo nemůže vědět všechno, jenom by to nemusel tak ostentativně vytrubovat do světa.

Ale abych tě uklidnil, už jsem sem vložil při různých příležitostech přes pět set fotek. Ani už je sám všechny nemám. Hážu je do koše podobně asi jako ty ty své erbeny, co s nimi. Ale něco jsem našel, tak ti je připomínám. :D

Zdravím

Citovat příspěvek

18:47:07 12.08.2011

řeči...vlastne, ja od Tebe cetl akorat řeči, ale fotku ne... :D

Citovat příspěvek

17:51:42 12.08.2011

bmx, kdybych se chtěl trefovat, napíšu že stejnou ba lepší udělám mobilem, Což by byla pravda, alespoň by byla ostrá v celé ploše, což někdo ocení. Do lidí se ovšem trefuji výjímečně, většinou do jejich názorů. Například že existuje nejlepší kompakt....... :D

Proč se tedy trefovat, když se jistě shodneme, že takový není. :D

Všimni se - nikde jsem o žádném přístroji nikdy - a to podtrhuji - nenapsal, že je špatný. I kdž jsem také takový držel v ruce. Holt jsem měl smůlu na vadný kus....... :)

Zdravím

Citovat příspěvek

17:17:08 12.08.2011

bode, budes se divit, ale nezkoumam...mam jeste solidni oci a vic nepotrebuji...jednu dam...ale Samsung to neni... :D

ja jen, aby ses do me nestrefoval... :D

Citovat příspěvek

17:13:52 12.08.2011

bmx, jestli to není tím, že patříš mezi několik jedinců, co zkoumají fotku ve zvětšení 3x5 metrů. Miliony lidí jsou spokojeny s pohlednicovou velikostí a v tomto případě je o čtyři milimetry kratší ohnisko o mnoho vítanější, než iluzorní možnost fotky přes celou zeď.
Jen si to chtít přiznat.
Mimochodem výrobců kompaktů je snad patnáct, jen trouba bude všem okolo tvrdit, že jen jediný vyčnívá. :D

Davide, Nikouš, už víte, jak na to. Kdo bude dřív...... :)

Zdravím

Citovat příspěvek

17:04:49 12.08.2011

presne na WB 650, jsem mel take chut...ze ma GPS....zasel jsem do Fotolabu, se svou kartou a par fotek jsem si tam cvaknul...

no, nemam ho...a ne, ze by mne ho prodali... :S ;)

Citovat příspěvek

Autor: aaronshop

16:57:16 12.08.2011

Když napíšete na digi@aaron.cz, třeba pro Vás kolega nějakou lepší cenu vymyslí.

Citovat příspěvek

16:22:55 12.08.2011

aaronshop, nic ve zlém a nic osobního. :)
Jo, s cenou toho Samsungu - za tu samou ho najdte u konkurence - :
http://www.megapixel.cz/samsung-wb650-sedy - a nikoliv z vitriny, ale vybalený z krabice.
Takže byste Nikoušce přece jenom nějakou tu slevu dát mohli..... :D :D

Zdravím

Citovat příspěvek

16:05:56 12.08.2011

Snažím se vám doporučit jako odborník, já osobně z toho žádnej vejvar nemám. Co se týká šumu, u tohoto typu kompaktního fotoaparátu a za tuto cenu nemůžeme čekat, že nebude šumět, avšak znám i horší a dražší fotáky. Konkrétně tento Samsung ale není do čtyř tisíc a přesto už je zlevněný

Citovat příspěvek

15:57:26 12.08.2011

aaronshop, pokud vím, toto není místo pro firemní reklamu. Je známo, že obchodník doporučí vždy to, z čeho má největší vejvar, nebo to, co se mu válí ve skladu.
Já bych naopak doporučil ten poslední z Vaší vitríny - http://www.aaron.cz/produkty/samsung-wb-650-stribrny
Nabídněte na něj Nikoušce slevu.
Sám víte, že špatný není. Na rozdíl od těch, co neumí doporučit nic jiného, než N, nebo C. :D :D :D

Zdravím

Citovat příspěvek

Autor: Mila_xl

14:55:25 12.08.2011

Ale díky světelnosti F 3,4-5,6 asi bude ve tmě dost šumět ne?

Citovat příspěvek

14:09:33 12.08.2011

Novější Canon SX130 už má širokáč 28mm a stojí do čtyř tisíc http://www.aaron.cz/produkty/canon-powershot-sx130-is-stribrny
doporučuju

Citovat příspěvek

Autor: premekh (neprihlaseny)

9:40:37 29.07.2011

Jestli se Ti podaří sehnat Canon SX 120, tak to by byl můj tip. Doprodával se kolem 3000 Kč a fotky z toho lezou imho slušný. Akorát začíná na 35mm, není to žádná širočina.

Citovat příspěvek

15:11:53 28.07.2011

vezmi si kartu, zajdi do kramu a se Sam si cvakni nejake snimky, uvidis , proc Sam ne...udelal jsem to presne tak, vim proc ne...

Citovat příspěvek

15:10:16 28.07.2011

hlas pro Canon...zavedena znacka, servis, Sam ne...

Citovat příspěvek

Autor: Nikouš

22:42:17 26.07.2011

Zdravím,
kolem této cenové kategorie se pohybují i Samsung WB650 a Samsung ST5500. Pročetla jsem si pár recenzí a oba se mi moc líbí, ale nevím, pro který se rozhodnout. Popřípadě, je-li možné v této cenové relaci sehnat i něco lepšího ( účel: hezké foto při výletování, popř. možnost nahrání krátké videonahrávky, z kt. by bylo možné poznat, co se to vlastně natáčelo, možnost pořízení fota ve tmě, detekce tváře...)
Byla bych velice ráda za komentář/radu. Děkuji !! :)

Citovat příspěvek

Autor: Hyneček

11:25:32 26.07.2011

Ahoj, já mám http://www.megapixel.cz/canon-ixus-115-hs a nevyměnil bych ho. Fotí skvěle.

Citovat příspěvek

Doporučte fotoaparát do 4000 Kč

Autor: David Tower

20:53:48 25.07.2011

Ahoj, jaký fotoaparát byste mi doporučili do 4000 Kč

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: