Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Casio EX-ZR100 nebo SONY HX5 ?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Casio EX-ZR100 nebo SONY HX5 ?

Autor: quantum95

12:19:07 31.05.2011

sceutelat Napsal:
-------------------------------------------------------
> > btw ak vies anglicky tu mas porovnanie
> http://www.digitalrev.com/en/sony-cyber-shot-hx7v-
> vs-casio-exilim-zr100-comparison-7826-article.html
>
Dík za odkaz, tento jsem ještě neviděl, jdu studovat, a pokud budeš mít
foťák zpět budu rád za link na tvoje fullhd video se zoomem, resp. se zoomem při chůzi s foťákem.

Citovat příspěvek

Autor: sceutelat

17:33:18 30.05.2011

btw ak vies anglicky tu mas porovnanie http://www.digitalrev.com/en/sony-cyber-shot-hx7v-vs-casio-exilim-zr100-comparison-7826-article.html

a videa ako som povedal porovnaj na YouTube

ulej

Citovat příspěvek

Autor: sceutelat

17:12:38 30.05.2011

co sa tyka baterky - vyrobca uvadza pri toceni HD videa vydrz 2h 20min pri toceni 10minutovyh videi a naslednom zmazani.... ale overene to nemam.... odkaz na video ti bohuzial nemozem dat, pretoze je stale v servise ale isto neake najdes na youtube.... inak sme s kamosom na balkone skusali tie spomalene videa pri zapalovani zapaliek a musim povedat ze to bolo super, ale iba pri rozmeroch 432 x 320(240fps) / 432 x 320(30-240fps) - pri nizsich rozmeroch a vyzsich rychlostiach bolo video naozaj male a so sumom... (to mohla ale trochu sposobit pokrocila hodna a slabsie svetlo) snad mi ho tento tyzden vratia tak potom dam vediet viac.. ulej
:)

Citovat příspěvek

6:14:06 25.05.2011

Už jsem začínal mít dojem, že to casio nikdo nekoupil...
Dík za informace, s velikým objemem dat u fullhd videa počítám, spíš se bojím že 2h neutáhne baterka.
Máš vyzkoušenou výdrž? a případně můžeš sem dát odkaz na natočené video ? Dík

Citovat příspěvek

Autor: ulej

2:17:10 25.05.2011

ti poviem.. Kupil som ZR100 mal som ju 2 dni a musel som ju reklamovat. Hybal sa cely objektiv aj ked bol stiahnuty a hrkotal... Momentalne je 3tyzden v servise ale co som za tie 2dni poskusal tak som bol spokojny... Fotil super, niektore mody uz hadam aj zbytočne... co sa HD tyka - moc nedoporucujem 1m videa berie 120Mb miesta... cize na 16Gb kartu das necele 2h videa...

Citovat příspěvek

Casio EX-ZR100 nebo SONY HX5 ?

9:56:42 19.05.2011

Má někdo zkušenosti a mohl by doporučit ultrazoom s FULL HD. Líbí se mi Casio EX-ZR100 nebo SONY HX5. Nepotřebuji žádná manuální nastavení, jsem totální amatér, nerozumím pojmům šum a ISO, apod. umím "jen zmáčknout spoušť ".......Dá někdo nějakou radu? Díky

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: