Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Prosím o radu s koupí EVL fotoaparátu.

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Prosím o radu s koupí EVL fotoaparátu.

Autor: valkovič josef

10:26:21 08.04.2012

VÁŽENÝ POKUD CHCETE POMOCI MOHU VÁM ZADAT DVA KOMPLETY FOTO SOUBORU -JÁ JIŽ PROSTÁŘÍ KONČÍM NĚKTERÉ BODY-TĚLA MOHU TUPLOVAT NEBO ZMĚNI I PŘIDAT- POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM VOLEJTE PODOBU 7.DNÍ VEČER DO 19.00HOD NA TEL:739419256.JINAK TO DÁM DO INZERÁTU . DĚKUJI ZA VÁŠ ZÁJEM. VJ...

Citovat příspěvek

Autor: j.k.

19:33:12 22.10.2010

lukis - ano, mas pravdu :-) (a to sam nosim citacky) ...ale z kontextu bolo jasne vo co go ;)

Citovat příspěvek

Autor: canonadnik

19:21:21 22.10.2010

FZ50 můžu doporučit, známý ji vlastní a fotí hezky...

Citovat příspěvek

Autor: zdenda77

19:16:23 22.10.2010

Ahoj a nespletl tam písmenko neshání EVF? Hledáček má elektronický + korekci dioptrií.
Za tu cenu, ale seženeš bazarovej kousek.
Tohle je malinko vejš http://www.megapixel.cz/panasonic-lumix-dmc-fz38
nebo tak:
http://www.paladix.cz/bazar/index.php?adid=138622

Citovat příspěvek

Autor: lukis

16:30:45 22.10.2010

krátkozrakost se vyznačuje tím, že člověk vidí na krátko. Jako si někdo dává kompakt 3 metry před sebe a pak si stěžuje, že na něj nevidí? :)

Tazatel si spletl krátko- a dalekozrakost a koukám, že není sám :)

Citovat příspěvek

Autor: j.k.

16:24:51 22.10.2010

"Nechápu spojitost krátkozrakosti a potřeby brýlí u kompaktu." - nechapem, co nechapes :-) fotit cez displej bez okuliarov je uz pri +1.5 dioptrie dost nekomfortne a po chvili z toho zacne boliet hlava... :( ... a >+2.5 dioptrie je uz tapanie v hmle... ;)

Citovat příspěvek

Autor: lukis

16:13:30 22.10.2010

Nechápu spojitost krátkozrakosti a potřeby brýlí u kompaktu. Je to přesně naopak, u hledáčku musí krátkozraký člověk používat korekci (která se dělá obvykle pouze do 2-3 dioptrií), ale na display vidí vždycky :S

Pokud je ale hlavním kritériem hledáček, pak navrhuju sáhnout po zrcadlovce (a přehodnotit finanční limit)

Citovat příspěvek

Autor: premekh (neprihlaseny)

15:30:28 22.10.2010

Já bych radši volil z druhé ruky Fuji S6500 nebo S9600. Na Paladixu jsem viděl i inzerát na Fuji S100FS kolem 6.000 Kč. Všechny mají hledáček a navíc ovládání zoomu prstencem na objektivu.

Citovat příspěvek

Autor: Lubosak1

13:03:16 22.10.2010

Díky za odpověď. Asi půjdu do nějakého staršího s větším čipem, protože kvalita snímků z těchto aparátů není moc dobrá.

Citovat příspěvek

Autor: bmx

11:27:50 22.10.2010

http://paladix.cz/bazar/index.php?badt=1&bmid=1&btid=16&bloc=&dsw=&q=&uid=0

Citovat příspěvek

Autor: bmx

11:25:55 22.10.2010

Rozhodne jses na to, co muzes dat, hodne neskromnej. Ale castecne Te omlouva, ze mas zatim tady prvni prispevek...

Za ty prachy, tak jetou G7... ;)

Citovat příspěvek

Prosím o radu s koupí EVL fotoaparátu.

Autor: Lubosak1

11:03:24 22.10.2010

Dobrý den. Chci si koupit pokročilý kompakt v cenové relaci kolem 6000.-Kč. Mám podmínky: Hledáček (pokud možno s korekcí), pokud možno rychlý (fotím hodně sport) i když v této cenové relaci bude asi problém a samozřejmě slušná kvalita fotografií. Zatím vybírám z těchto. Fuji s2500, Kodak Z 981 IS, Kodak Z 980, Samsung WB 5000 a Casio ex FH20 - ty dva, ale převyšují cenu 6000. Mohli by jste mi poradit, případně ještě nabídnout jiný? Kompakt bez hledáčku nechci, ten mám. Jsem krátkozraký a vytahovat při každém focení brýle mě neskutečně roštiluje. Fotím sice i klasikou, ale ten pokročilý digitál by se šiknul. Děkuji za odpovědi.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: