Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Samsung wb 500 nebo 600, nebo jiný

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Samsung wb 600

Autor: len2b

23:20:04 02.08.2011

... ahoj, znova, uvedla jsem spatny email, jestli mi to nahodou nekdo poslal,.. poslete mi to prosim vas jeste jednou. diky : lenig@email.cz

Citovat příspěvek

Re: Samsung wb 500 nebo 600, nebo jiný

Autor: Kluzo

7:24:39 02.08.2011

Podívej se ze kdy je založené forum. Měls reagovat na poslední dotaz. Koupi už nikdo neřeší. ;-)

Citovat příspěvek

Autor: bmx

6:08:31 02.08.2011

ve stejne cenove kategorii, jsou i jine znacky, s lepsim renome... :D

Citovat příspěvek

Autor: len2b

2:14:44 02.08.2011

ahoj,
mam WB 600 a mam problem, o kterem si nejsem jista, ale mam dojem, ze jak se zoom po zapnuti vysouva ve trech stupnich - tak ta predni cast se prestala vysouvat ( pri zoomovani to jde, ale v zakladnim stavu - po zapnuti), Dala jsem to do opravy, ale nezjistili zavadu. Mozna protoze na prvni pohled to foti normalne, ale mam dojem, ze se od stredu borti horizont k okrajum smerem dolu, ze je obraz deformovany. Byl by nekdo prosim tak ochotny a poslal mi fotku WB 600, jak vypada zapnuty - (pred zoomovanim)? Diky moc , muj email: lenig12@email.cz

Citovat příspěvek

19:36:58 27.07.2010

Díky za reakce.
K horší stabilizaci: Na Megapixelu to vytýkají WB600 u WB500 to uvádějí jako plus :), otázka je, co ještě se dá stabilizovat při způsobu, jakým se drží kompakt bez hledáčku.

rodrigess
co se ti přesně na fotkách nelíbí?

Citovat příspěvek

Autor: rodrigess

16:16:00 27.07.2010

Samsunga WB 500 máme doma. Jsem z něj trochu zklamanej co se týká kvality fotek, když ho porovnám se starým Oly SP 510 ( a ten se údajně nepoved) , tak mi ten Samsung přijde subjektivně horší. Na slunci není na displeji skoro nic vidět, ale to je problém skoro včech foťáků bez hledáčků.

Citovat příspěvek

Autor: Mirek II.

10:55:14 27.07.2010

Zdravím, toho Samsunga 500 mám. Za tu současnou cenu není skutečně o čem mluvit. Perfektní rozsah ohnisek s velmi dobrou kresbou, slušné HD video se zoomem, dobrá rychlost... jenom snad, že to není zrovna nejlehčí a nejmenší foťák, stabilizace je subjektivně o něco méně účinná než u konkurence.

Citovat příspěvek

Samsung wb 500 nebo 600, nebo jiný

18:10:03 26.07.2010

Čaute,
jaké jsou tyto kompakty? Dcera přítelkyně chce kupovat nějaký kompakt kolem 5000,- čím míň, tím líp. Na netu mají ještě výprodej WB500 za 3.500,- (cena super) nebo nový WB600 za něco malinko přes 5.000,-. Parametry porovnat umím, jen by mě zajímaly zkušenosti a to i třeba s jinými značkami, protože už jsem např. četl, že WB 600 nemá na max. ohnisko moc dobrou stabilizaci. Doporučovali místo WB 600 radši TZ7, ale to zas je už rok starší kousek a není vůbec nijak levný. Poraďte, kdo zkušenost s těmito kompakty máte.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: