Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

VK SERVIS - máte zkušenosti?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: VK SERVIS - máte zkušenosti?

Autor: 734 ♀

8:45:49 11.04.2017

Hrůza, Po chvíli používání telefonu, přestal fungovat, řešení ze strany mělo být následovné: pošlete telefon s popsáním problému a reklamační řízení trvá měsíc.

Měsíc už dávno uběhl a nemám ani informace, a bohužel ani telefon.

Telefon mi naprosto zapřeli, jediné odpovědi které jsem dostala, že reklamační řížení na mé jméno neprobíhá, a teď už vůbec ani neodpovídají....

Citovat příspěvek

Autor: Zuzka ♀

14:51:18 23.09.2016

Huawei. Již od první chvíle telefon nereagoval na některé volání - jevil se jako by neexistoval. Problém byl stupňován. Po půl roce se na displeji rozjeli pixely, Zaslán na reklamaci, která nebyla uznána pro zkřivení telefonu (tam jsem ho posílala v pořádku) a s naprasklým rámečkem displeje, že to bylo údajně způsobeno přepravcem. Pro mě banda podvodníků, kteří zkřivili telefon sami. Nikdy více.

Citovat příspěvek

Autor: Hloupy Honza ♂

15:01:13 30.12.2014

Uživatel bez avatara
Hloupy Honza
, 0b
přidáno před minutou reagovat

Tak před nákupem u VK servisu důrazně varuji. je to jako koupit telefon bez záruky.Včera jsem zakoupil nový Huawei Mate 7 osobně jsem si ho vyzvednul na prodejně a jelikož byl nový nenapadlo mne že bude nějaký problém.Doma jsem telefon nabil,vložil do něj sim a telefon ji vubec neviděl.Dnes jsem ho vezl reklamovat a tím to začalo.Prý jsem si vylomil kontakty na sim slotu použitím nějaké redukce,podotýkám že simku mám original mikro sim z iphone 4 která je stejná a nemusí se přes žádnou redukci vkládat.Když jsem na to upozorňoval prý jsem tam asi skoušel dávat jinou.Jelikož jsem ho kupoval na firmu Tak u nich neplatí 14denni reklamační lhuta ipři objednávce přes internet,a i kdyby platila tak mi ho stejně nevyreklamují bezplatně protože nemám jak dokázat že to při prodeji již bylo,--i když mi telefon při prodeji se simkou nezkoušeli.Myslím že o tom museli vědět protože první co bylo při reklamaci že prodavač vzal do ruky lupu a jal se skoumat slot na karty a po chvíli vítězoslavně zahlásil..joo pane to jste si udělal sám.
Jediné co musím uznat tak mají perfektní znalosti legislativy jak neuznat reklamaci.Arogance vedoucího prodejny je ..................
a co dál?? na radu právníka jsem si telefon z reklamace vyzvednul,nechám ho opravit za vlastní a o to se s nimi soudit.

Citovat příspěvek

Autor: Felly ♂

12:03:20 04.12.2014

Ahoj, koupil jsem si tam telefon před rokem. Po půl roce začal zlobit, ale dalo se to přežít. Za další půl rok se nastřádalo asi 10 závad, které jsem sepsal a odnesl telefon na reklamaci. Prodavač se tvářil neskutečně arogantně a povýšeně. Jako kdyby ho obtěžovalo pro mne, jakožto pro zákazníka něco udělat.... S velkou nelibostí přijal telefon (i se sluchátky, která taktéž nefungovala) na reklamaci. Čekal jsem 30 dní a nikdo se mi neozval. Volal jsem na reklamace a psal emaily - bez odpovědi. Rozhodl jsem se tedy, že si pro telefon dojdu osobně na blind. Když jsem se dostavil, byl jsem v šoku. Takto arogantní a nepříjemné chování jsem snad ještě nikdy v obchodě nezažil. Prodavač mě skoro "seřval" za to, že se "jim to tu válí už 3 týdny" a když jsem oponoval tím, že jsem čekal na sms nebo e-mail, byl jsem umlčen. Okamžitě mi skočil do řeči, že mi email přišel a měl jsem si přijít. Telefon samozřejmě nevyreklamovali a když jsem se ptal na důvod, bylo mi sděleno, že fotodokumentaci mám na emailu. Po několika minutách dohadů jsem zjistil, že je uveden špatný email. A prodavač mi s nevýslovnou arogancí naznačil, že jsem email nadiktoval špatně............. Tak snad vím, jaký mám email ne?! Přislíbil mi, že dokumentaci IHNED zašle znovu na správný email. Nakonec jsem se ještě zeptal, jestli mi alespoň vyreklamovali ta sluchátka, která sem k telefonu přidal.... NE.... Další týden jsem čekal na údajnou fotodokumentaci z reklamace. Napsal jsem 2 emaily - bez odpovědi. Napsal jsem 3. velmi zlý email a rozeslal jsem jej do všech mailových schránek, které jsem na jejich stránkách nalezl a až potom mi přišla ona slibovaná dokumentace..... Jak jsem pročítal tuto stránku i diskuze na ostatních serverech, je to jako by jste si koupili telefon bez záruky... VKservis?! Ne děkuji!

Citovat příspěvek

Autor: Klára P ♀

15:56:29 29.10.2014

Nejsem jediná jak to tak čtu po internetu a na heurece.
Nejsem spokojená z důvodu reklamace. Uvádí mi různé argumenty jen aby nemuseli potvrdit reklamaci! Z tohoto důvodu bych si tam už nic nekoupila. Základ obchodu je spokojený zákazník což je nás dost opačného významu.

Citovat příspěvek

Autor: Pepa Malý ♂

17:10:36 27.09.2014

Škoda že jsem si různé diskuze nepřečetl nejdřív než jsem tam nakoupil. Můžu jen toto potvrdit koupil jsem tam telefon dojel domu a zjistil že v menu nejdou otevřít určité položky a že je poškozené tlačítko fotáku šel jsem reklamovat a vyběhli se mnou řekli že jsem si software přeinstaloval a tlačítko zničil a to jsem ho reklamoval po 20hodinách . Jsou to klasický podvodníci pozor na ně , jen doufám že takovej obchod brzo zkrachuje . Prodávaj telefony po jiný trh většinou určený pro libie Palestina tak musí přehrát software a to ten telefon už nikdy nepůjde jak by měl lepší než ušetřit 1000 to koupit v pořádným obchodě než u takových přicmrndávačů a podvodníků

Citovat příspěvek

Autor: PetrD ♂

21:29:02 17.05.2014

VK servis z vlastní zkušenosti NEDOPORUČUJI !!! Teda pokud nechcete hodit peníze do kanálu. Tak to dopadne do první reklamace. Pan Pátek z vás bude dělat debila, že jste si poškození způsobili sami, používají standartní klišé " oxidace" a podobně. Opravy se nedočkáte. Raději nakupujte jinde!!!

Citovat příspěvek

Autor: KOlima ♂

13:24:04 03.01.2014

VK servis naprosto nedoporučuji, špatné zkušenosti při reklamaci, arogantní chování pana Pátka, vymyšlené závady, které patrně dodatečně sami způsobili při zaslání zboží na reklamaci a za které si strhli peníze.

Citovat příspěvek

Autor: Bambuch

14:27:43 09.03.2012

Je to jednoduché, pokud nefunguje dotyk, tak to rozhodně není na výměnu displaye. Superstanda prostě nalítl "expertům" kteří mu možná ani display nevyměnili a obrali jej o 900Kč, ale když je spokojen :)

Citovat příspěvek

Autor: MirusT

6:39:14 06.03.2012

No prosím, tak, kdo je tady potom hlupák :D, otázka je, kdo mluví pravdu a kdo vědomě lže a nebo zkresluje informace......

Citovat příspěvek

Autor: Ondřej Pátek, VK SERVIS

13:43:12 05.03.2012

Vážený reklamující zákazníku (Superstanda),

ano, Váš mobilní telefon vykazoval pokročilou oxidaci na systémové desce a na flexu dotyku. O tomto faktu jste byl seznámen ve výdejovým protokolu, v případě Vaší žádosti Vám poskytneme pořízenou servisní fotodokumentaci.

Cenový návrh 190,- Kč byl učiněn za vyčištění této oxidace na flexu. Tuto nabídku jste neakceptoval. Namísto toho jste zaplatil 900 Kč za výměnu displeje, který byl ovšem naprosto v pořádku. Navíc se cena displeje na telefon Samsung Star S5230 se běžně pohybuje okolo 500,- Kč.

Zbývá položit si otázku, koho vlastně ve svém příspěvku nedoporučujete.

S pozdravem, Ondřej Pátek, VK SERVIS

Citovat příspěvek

Autor: .

18:34:32 04.03.2012

Ano, rozumím. Ale obecně se cenou nedá vždycky řídit. Nejlepší jsou zkušenosti a o ty "opravdové" je mezi lidmi nouze. Už jen pro to, že každá liška si chválí ........ :)

Zdravím

Citovat příspěvek

Autor: LudekBrno

18:09:55 04.03.2012

BoD:

není, ale cena je odrazem oficiálního nebo neoficiálního dovozu :) Existují jen velmi malé rozdíly v ceně mezi oficiálními dovozci a pokud je cena nápadně nižší, je to takřka na 100% šedý dovoz. A bylo by poctivé o tom zákazníka informovat, což ale většina šedých dovozců nedělá.

Citovat příspěvek

Autor: .

17:49:09 04.03.2012

LudekBrno, cena není odrazem kvality ani úrovní obsluhy. Bohužel to je mýlka. A lidé nemají šanci se domluvt, to je jen iluze. :)

Zdravím

Citovat příspěvek

Autor: Superstanda

17:03:17 04.03.2012

Reklamace Samsungu GT-S5230 1 rok starý. Nefunkční dotyk.
Telefon podroben ser. analýze, zjištěna oxidace flexi PCB.. Reklamace zamítnutá jako neoprávněná a telefon poslaly zpět. Návrh placené opravy byl stanoven na 190 Kč . Manželka tam tedy volala proč tedy jí nezavolaly aby se domluvily na opravě ,kontakt měly . Bylo jí vysvětleno že to musely poslat zpět a že byl polit nějakou tekutinou ,manželka vzdorovala že si není vědoma něčeho takového. Tak sejí prý potí ruka! Druhý telefonát už radši nebraly. Nelenil jsem a jel do Ústí n/l ať mi zjistí závadu a zjistil nefunkční displej oprava 900 Kč.
Nedoporučuji !!!

:(

Citovat příspěvek

6:03:51 04.02.2012

Bambuch:

jo, kdyby poctivě předem zákazníka informovali, co jejichž nižší cena obnáší, tak určitě nikdo neřekne půl slova. Problém je, že oni předem jen informují o nižší ceně, ale už ne o tom, že je to šedý dovoz s omezenou zárukou na jejich "servis". Běžný laik to předem nepozná.

Citovat příspěvek

Re: VK SERVIS - máte zkušenosti? - Ano, ty nejhorší !!!

Autor: Bambuch

2:59:11 04.02.2012

Jsou země kde si na záruku vůbec nikdo nehraje a zboží je levnější a kdo je bojínek a něco si kupuje už s pomyšlením, že se to může rozbít, tak si záruku může koupit - pak se mu cena nehorázně vyšplhá. já když si něco kupuju tak přemýšlím jak to budu používat, většina lidí když něco kupuje, tak přemýšlí co budou dělat až se to rozbije, a tak mají největší zájem o co nejdelší záruku a jestli mají servis u baráku :) :) :) :)

Technika má duši, vycítí že jí nedůvěřujete a o to spíš se vám na just porouchá ;) Vidím to kolem sebe....

Ale to už se opakuju, ale mě to nedá když čtu ty bláboly.

S VK servisem jsem byl vždy maximálně spokojen - přiznivé ceny a někdy zboží, které ostatní neměli. Teď už mne přestávají zajímat, protože jejich sortiment se pomalu, ale jistě omezuje jen na Canon...

Citovat příspěvek

Re: VK SERVIS - máte zkušenosti? - Ano, ty nejhorší !!!

Autor: vjetroplach

23:37:54 03.02.2012

:D :D :D

to ste mne pobavili....

Jirka jablonec no to je fak dobrý.

oni kradou a ty to jako trubka kupuješ....

Citovat příspěvek

18:47:27 03.02.2012

Bohužel jak je vidět, český národ je nepoučitelný a hamižný a jak vidí někde pár korun slevu, jde rozumné uvažování stranou a takový prodejce může vesele existovat (td)

Citovat příspěvek

Autor: Jirka Jablonec

18:23:36 03.02.2012

Pozor na to, že záruční servis nemusí platit u značkových opraven, ale pouze u opraven nasmlouvaných prodejcem! Nic nedejte na ústní informace tohoto prodejce a z daleka se mu vyhněte. Je někdy o pár stovek levnější, ale moc nevyděláte!
Nedoporučuji !!!
:( (td)

Citovat příspěvek

VK SERVIS - máte zkušenosti? - Ano, ty nejhorší !!!

Autor: Jirka Jablonec

18:18:18 03.02.2012

Přesto, že si objednávám po internetu řadu let, tak něco otřesnějšího jsem ještě nepoznal.
Objednal jsem si mobilní telefon Nokia, podotýkám, že nový, ale dostal jsem opravovaný již používaný ještě s nesmazaný telefonním seznamem. Po konzultaci s technikem Nokia, který mi potvrdil moji domněnku jsem se spojil s VK servisem. Slíbili mi, že pokud jim telefon zašlu s využitím lhůty na vrácení, tak mi vrátí peníze.
Samozřejmě mi vrátili méně téměř o sedm set korun, jako náklady na uvedení do původního stavu přefoliovíní ap.). V průvodním dopise mi nabídli , abych se s nimi soudil. To je v našem státě jen iluze, protože soudy pracují tak pomalu, že bych se náhrady stejně nedočkal. Neříkám, že zboží je kradené nebo získané oficiální cestou. Z ostatních reakcí zákazníků soudím, že u této firmy jde o běžnou praxi jak jednat se zákazníky. S vedoucím nebo se zodpovědným pracovníkem se spojit nedá. O takových maličkostech jako je návod v ČJ nebo instalační CD se s Vámi nebudou bavit vůbec.
Tato firma je ostudou solidních obchodníků na internetu. Jedinou obranou je u nich nic neobjednávat a zkušenosti předat dále. Reakcí na internetu je už mnoho. Za chybu, že jsem si neprověřil prodejce jsem zaplatil. Tento podvodný prodej jsem řešil i s právníkem časopisu D-test, ale i jeho rady předpokládají vymahatelnost práva.
Snad se Vám to nestane!
VK servis nikomu nedoporučuji !
VK servis nikomu nedoporučuji ! (td) :(

Citovat příspěvek

Autor: dasaz

19:20:36 09.01.2012

dnes mi prislo zboží a musím konstatovat,že profesionální službou.v pátek objednáno -vecer a dnes to mam doma.Vse vzorně zabaleno,byla jsem upozornována o zásilce mailem i 2x na mobil.Mohu jen chválit !!! (tu)

Citovat příspěvek

Autor: str.jan

13:43:27 16.12.2011

za ten datart se omlouvam, nebylo to nic proti nemu, jen jsem tam byl nedavno, ale u flashky za 200 jsem zarucak neresil. Mysleno to bylo jako priklad.

Njn, uz aby to bahno v Thajsku odteklo :-)

Citovat příspěvek

13:27:21 16.12.2011

Jen pro upřesnění, dle zákona je dostatečným dokladem pro uplatnění reklamace prodejní doklad. Záruční list není povinný a v podstatě je výmyslem některých výrobců nebo jen českých zastoupení výrobců. Ten český záručák jsem zmiňoval jen jako poznávací znamení, že se jedná o výrobek z oficiální české distribuce, se kterým se dá jít rovnou do autorizovaného servisu.

Citovat příspěvek

Autor: Mila_xl

11:33:05 16.12.2011

Pro str.jan:
v Datartu vydaná pofiderní účtenka na termopapíře slouží při reklamování zboží naprsoto spolehlivě, navíc, pokud je v origo balení od výrobce origo záručák, tak ti ho v Datartu potvrdí dle účtenky, tj ode dne prodeje. Pokud bys chtěl, aby ti vlezli do origo balení hned při výdeji, můžeš je o to požádat, nebo si tam to balení načnout sám a záručák ti potvrdí ihned. Já to tak udělal a nema problema (tu)

Jediný, co je na Datartu úchylný, jsou poněkud vyšší ceny .... (td) (ale zase to není taková masáž proti tomu, když koupíš na netu a pak honíě někoho, kdo by ti ten výrobek reklamoval či dokonce vrátil prachy).

Další zkušenost - po cca 21 měsících jsem reklamoval GPS (přestala dobíjet) - a dostal jsem výměnou novější model, opět s dvouletou zárukou. ;) Tím jim nechci dělat reklamu, takových kamenných obchodů je u nás více!

Citovat příspěvek

11:23:37 16.12.2011

str.jan:

Přesně jak píšeš. S orig. záručákem od českého zboží můžeš rovnou do servisu. Ale výměnu v 6-ti měsících jedině u prodejce. Pozor ale na to, že spousta prodejců o tomto právu neví nebo dělají že neví :)

Citovat příspěvek

Autor: bmx

9:19:02 16.12.2011

Datart, bez problemu, reklamovali jsme maly DVD prehravac a penize vratili, byla mozna i vymena ... ;)

Citovat příspěvek

9:04:08 16.12.2011

Jeste ne :-) Ale chystam se, tak zjistuji na co si dat pozor. Takze jestli to dobre chapu:

Kdyz budu mit fotak pro cechy a zarucak oficialni od vyrobce (ne jen pofiderni uctenku na termopapire jako to delaji treba v Datartu), tak muzu jit primo do autorizovaneho servisu s opravou.

Pokud by se ale vyskytl vazny problem a ja nechtel opravu, ale vymenu za novy kus (do tech 6 mesicu), tak to musim resit primo s prodejcem.

Je to tak?

Citovat příspěvek

15:26:14 15.12.2011

str.jan:
Můžeš, pokud se jedná o výrobek určený pro český trh. Máš český záručák přímo od výrobce a originální český tištěný manuál?

Citovat příspěvek

13:34:04 15.12.2011

Zarucni opravu tedy muzu (za normalnich podminek) resit primo pres autorizovany servis vyrobce?

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: