Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Formátování nové karty

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Formátování nové karty

Autor: LudekBrno

12:16:49 24.07.2011

marosi, co tím chceš říct? :) když to napíšeš ještě 3x, tak se ti už podaří vymáčknout.

Citovat příspěvek

Autor: maros kovac

10:14:44 24.07.2011

formatovat kartu sd micro [email]

Citovat příspěvek

Autor: maros kovac

10:10:40 24.07.2011

formatovat kartu sd micro

Citovat příspěvek

Autor: El_Diablo

10:08:41 11.07.2007

Jarda Kořínek:
měl jsem podobný problém. Pokud formátování nepomůže, mrkni, jestli jsou souory rozumně pojmenované a jestli je na kartě volné místo. Můj přehrávač nemá rád dlouhé názvy souborů a z nějakého důvodu mu vadilo, že jsem kartu zaplnil až do úplného konce, kdy jsem tam nechal desítky bajtů (Vešlo se tam přesně 20 dílů simpsnů, teď už jen 19 :()

Citovat příspěvek

9:55:10 11.07.2007

Jarda Kořínek:
s mp3 přehrávači nemám žádnou zkušenost, ale myslím, že položka pro formátování karty by mohla být přímo v menu přístroje, podobně jako u fotoaparátů. A pokud ne, tak jediná cesta je čtečka pam. karet připojená do PC. Do ní kartu vložíš a až se karta přihlásí jako další disk v počítači, už se jednoduše přes pravé tlačítko myši na něm zvolí "naformátovat". I když v případě tvého problému bych asi nečekal, že to 100% pomůže. Ale za pokus nic nedáš ;)

Citovat příspěvek

Autor: Jarda Kořínek

9:31:53 11.07.2007

Hledám na netu jak formátovat SD karty, narázil jsem na Vaše forum. Mám problém s mini SD v Mp3, přehrávač mi otevře jen 2-3 soubory. Kartu jsem neformátoval, bude to asi tím. Jak to nejlépe provést? Díky za radu nebo odkaz jinam. J.

Citovat příspěvek

18:28:04 09.07.2007

Basty:
není to vždy nezbytné, ale je to velmi vhodné. Formátováním si foťák na kartě vytvoří souborový systém a vlastní strukturu složek, někdy bez toho karta není vůbec použitelná. Navíc nevíš, co s tou kartou před tebou prováděl. Ať ve výrobě nebo v prodejně. Navíc to naformátování tě opravdu nic stát nebude, tak nechápu, proč se mu vyhnuls :-)

Citovat příspěvek

Formátování nové karty

Autor: Basty

18:12:18 09.07.2007

chtěl jsem se zeptat, jestli je nutné formátovat novou paměťovou kartu?. Někdo řiká, že je potřeba zformátovat, někdo, že zase ne. Já jsem jí neformátoval, dal jsem jí do foťáku a vše funguje tak jak má. Tak jak je to teda....proč se má formátovat, nebo, když je nová tak se nemusí?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: