Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Z jakého programu může být tato grafika?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Z jakého programu může být tato grafika?

Autor: janeee

14:20:12 09.11.2011

PAne NAvrátil, smažte tento spam!

Citovat příspěvek

Autor: Navratil

9:05:02 08.11.2011

Velevážená Mandragóro, nakolik se Váš dotaz týká problémům se správou barev? Pokud neumíte svůj dotaz zařadit do té správné sekce diskusního fóra GrafikyOnLine, mám obavy, zda-li byste byla i schopna vstřebat nějaké složitější „výtvarné postupy“. Ale třeba jste se taky jen omylem ukliknula. Nicméně příště to radši zkuste například zde: http://forum.grafika.cz/forum_agr.php?84
Děkuji za pochopení
a též i panu Bochovi za trpělivou výpomoc :–)
S pozdravem
Viktor N.

Citovat příspěvek

Autor: Vratislav Boch

0:43:43 08.11.2011

ehm a co takhle si přečíst nějaký ten text na stránkách které Vás zajímají. Sice se to dnes moc nenosí číst nějaké přiblblé texty - přeci stačí nadpis a dva řádky a hned vím co chtěl autor dvoustránkového článku říci ale přeci jen zkuste to někdy. Třeba zde by jste se dozvěděla že:

...Grafiku dělám ve Photoshopu a ne nenaučím tě v něm pracovat - neodpovídám na další dotazy ohledně programu kde dělám grafiku...

a ani to nebylo nikde schované - je to hned na první stránce :-) a objevil jsem to asi za 10 vteřin

Citovat příspěvek

Z jakého programu může být tato grafika?

Autor: Mandragora

9:59:32 06.11.2011

Přeji dobrý den...
Jsem začínající grafička a tvořitelkyně různých grafik. Jednou jsem narazila na pěknou grafiku ale nevím z jakého programu je. Tak jsem našla tuto poradnu a doufám že mi tady něco napovíte.
Tady je stránka
http://www.howrse.cz/joueur/fiche/?id=95270
Má to v prezentaci a též i svůj avatar.
Vím že takové avatary se dají dělat i v Photo scape ale spíš mě zajímá ta grafika.
Děkuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: