Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Color navigator 6 - chyba

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Color navigator 6 - chyba

Autor: Mirus

21:07:28 08.11.2011

Sondu mam integrovanou v CG245W.
Mam tedy jeste postarsi Eye-One Display2, coz je lowend a jak jsem tu cetl, ze tyto sondy maji vysokou umrtnost, tak jsem ji ani nezkousel.

Citovat příspěvek

Autor: Flukeatelier.cz

20:10:03 08.11.2011

aha ted ctu na eizo.com k CN6
ColorMunki PHOTO / DESIGN
ColorMunki Display is not supported.

Takze zpet k CN 5ce. moje blbost precetl jsem si spatne kompatibilitu

RE/Mirus s jakou sondou jsi to instaloval?

i tak dekuji za ochotu, opet je chyba v lidske blbosti..

Citovat příspěvek

18:33:26 08.11.2011

dobrý den pane Švec,
děkuji za odpověď, nicméně momentálně se to snažím rozchodit na cg241w a to je podporovany lcd monitor. zkusim to s verzi 6.0.1. doted jsem nemel cas si s tim hrat. dam vedet jestli to rozchodim.

Citovat příspěvek

Autor: NANAO

12:05:07 12.10.2011

Dobrý den pane Stránsky,

v našem telefonickém rozhovoru jsem vám slíbil, že se na nefunkčnost vaší CG19 s novou verzí CN6 poptám rovnou u výrobce. Výsledek je následující a doufám, že tato informace pomůže i jiným uživatelům tohoto profesionálního produktu.
1. CN6 nepodporuje tyto starší modely CG19, CG21 CE210W a CE240W.
2. CN6 bezproblémově pracuje i se 64-bit WIN7 i Mac OS X 10.7.Lion (tu)
3. Od dnešního dne je na http://www.eizo.com/global/downloads/software/index.php zpřístupněna nová verze Color Navigátoru ver. 6.0.1. která zrychluje prodlevu při přepínáním mezi vygenerovanými profily a navíc podporuje novou kalibrační sondu i1D-Pro http://www.xrite.com/product_overview.aspx?ID=1454 (tu)

Hezký den

Miroslav Švec

Citovat příspěvek

12:50:27 10.10.2011

DEKUJI za odpovedi, ozkousim to, lec ted nemam cas. nicmene veskere vyse zminene body jsem ucinil. UAC mam pochopitelne vypnute. OS rozeznava monitor, USB je funkcni a detekuje i dalsi zarizeni pres monitor hub.. ted se mi jedna v prvni rade o CG241W. zkusim jeste jeden pokus a dam vedet. Jeste projistotu pri instalaci vypnu antivirak.

Citovat příspěvek

Autor: Navratil

20:51:48 09.10.2011

Zdravím, už jsem se s tím setkal a ne jednou.
0. ověřte si, že CG6 je vhodný i pro Váš konkrétní typ monitoru (pro jistotu si ověřte, že jste si stáhl poslední aktuální verzi)
1. nastavení UAC ve Win 7 dejte na úroveň 0 (tzn. nikdy neupozorňovat)
2. nainstalujte INF k monitoru (to znamená, že OS monitor rozezná a pochlubí se jím jeho jménem v příslušném ovládacím panelu a nebude tam jen „obecný monitor“)
3. ujistěte se, že monitor máte korektně napojen i přes USB (mělo by proběhnout i rozeznání jeho USB HUBu)
4. nainstalujte znovu CN (povolte instalaci i dalších ovladačů, které jdou s CG).
5. agenta povolovat nemusíte, nepředpokládám, že byste monitor provozoval pod jiným rozlišením, než nativním
6. restartujte OS
7. po naběhnutí OS si ověřte korektní rozpoznání monitoru OS (v příslušném ovl. panelu), zkuste si funkčnost USB rozbočovače monitoru tím, že do něj připojíte sondu (musí být rozeznána OS) a nastartujte CG
8. Pak můžete UAC vrátit na původní úroveň
S pozdravem
Viktor N.

Citovat příspěvek

17:36:45 08.10.2011

Tak jeste jedna otazka. O jaky CG model se jedna ? V prehledu vlastnosti CN6 se totiz pise:
"ColorNavigator 6.x nepodporuje starší modely CG18, CG19, CG21 a CE210w, CE240w"
To by mohla byt pricina.

Citovat příspěvek

11:32:05 08.10.2011

ano odinstalace probehla korektne, ovladac monitoru zustal..
opravdu to nechapu, tvari se to jako ze ten monitor nemuze najit, startuje to asi 2 minuty CN6 - seda tabulka s textem strrting.. a pak to napise neco ve smyslu ze to nenaslo lcd. ted nevim co to uz presne psalo musel jsem to odinstalovat a vratit se k CN5 kuli praci.

Citovat příspěvek

21:51:14 07.10.2011

CN6 mi na Win7pro 64bit CZ chodi v pohode. Instaloval jsem ho vsak na cistej OS, protoze mi pred tim odesel HDD.
Odinstalace predchozi CN5 probehla korektne ? Ovladac monitoru zustal nainstalovan ?

Citovat příspěvek

19:34:47 07.10.2011

zapomel jsem napsat ze se jedna o 64bit win7

Citovat příspěvek

Color navigator 6 - chyba

15:44:10 07.10.2011

Zdravim, mam dotaz jestli jse s tim nekdo setkal:

Color navigator 6 nefacha s 64bit win

postup pro snazeniste to rozchodit:

• zaloha profilu
• odinstalace CN5...
• odpojeni 2 monitoru na paletky
• odpojeni a znovupripojeni usm od CGcka a CM (clolormunki)
• instalace CN6 (dle tech. parametru ma podporovat moje LCD i OS)
• inicializace monitoru neprobehla asi po minute, program ho nenasel
• pan Svec rikal at si pockam na dalsi 6 kovou verzi CN, ale napada me jestli jste se s tim nekdo nesetkal..?

predem dekuji za odpovedi

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: