Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Grafická karta pro grafiku

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Grafická karta pro grafiku

Autor: jan ne

19:27:35 23.11.2006

Určitě by šly nalézt jiné, kvalitní (a drahé) karty, ale MAtrox je něco jako BMW či AUDI mezi kartami. Taky jsou ještě lepší auta... ale mnohé jsou mnohem horší.

Citovat příspěvek

Re: Grafická karta pro grafiku

Autor: cyberman

15:10:39 23.11.2006

modernejsi a vykonnejsi karty-...... 99% modernych a vykonnych kariet je urcene na 3D hry.. to nema s grafikou nic spolocne.. pokial nechcete hrat v praci hry.. tak asi matrox bude spravna volba.. aspon teda myslim...

Citovat příspěvek

Grafická karta pro grafiku

Autor: Pavel A

11:49:36 23.11.2006

Dobrý den, rád bych si pořídil nový počítač a s ním i novou grafickou kartu. Vždy jsem spoléhal na Matrox Millenium, tvrdilo se, že má ze všech výrobců čipů nejlepší barvy. Nyní bych se rád zeptal, jak je to v nynější době. Obyčejná matroxka stojí kolem 5000 Kč a Parhelie 14 000. U Matroxu G550 jsem měl trochu problémy s překreslováním obrazovek při běžné práci v Indesignu. Za ceny výše uvedené jsou k dispozici mnohem výkonnější a modernější grafické karty. Potřeboval bych vědět, jak jsou na tom s podáním barev a zda je Matrox opět sázkou na kvalitu. Také zda nejsou problémy s kalibrací monitoru u jiných karet. U Matroxu funguje, ale ne při zapojeném dvoumonitorovém uspořádání (mám starší sondu).

Pracuji s produkty Adobe, především zlom a úprava fotografií v Photoshopu (klasický pre-press) na platformě Win XP.

Díky. Pavel A

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: