Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

vytvoření 3D objektu z fotek

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: vytvoření 3D objektu z fotek

Autor: mark2007

14:41:09 15.03.2010

Vyděl jsme někde na stránkách v 3D modelaci v online ale už to nemůžu najít. Ale bylo to jako nafocení ulice, bytu nebo prostoru všeobecně. Nevíte náhodou někdo kde to najdu? Je někde ImageModeler ke stažení ke zkušební verzi?

Děkuji

Citovat příspěvek

Autor: DavidGreen

7:09:37 07.03.2010

ImageModeler

Citovat příspěvek

Autor: M_A_X

20:05:31 06.03.2010

No ono existuju dva druhy softu na torbu 3d z foto. Prvy je, ze si nafotis objekt z viacerych stran a vlozis do programu ten ty z toho urobi "obrazok" ktory mozes rotovat. Druhy typ je, ze ti vyroby 3d objekt, ktory si exportujes do niektoreho z formatov ktore podporuju 3d softy. podla toho je ta strata Foto 3D asi ten druhy typ. Mozes ho skusit, ale ciste teoreticky by ti stacilo odfotit motorku zboku a zpredu, pripadne aj z vrchu a vymodelovat oplastovanie za pomoci tychto fotiek.

Citovat příspěvek

vytvoření 3D objektu z fotek

Autor: Jakub Kocur

16:56:30 02.03.2010

Ahoj, nevím, jestli se to tady už řešilo a vyřešilo, zkoušel jsem hledat a nic. Takže mi jde o tohle : chtěl bych si na své motorce udělat oplastování podle sebe a tak mě napadlo, že bych si to raději nejdřív vymodeloval v počítači, jenže nevím, jak udělat ten základní model motorky, našel jsem tenhle soft "Strata Foto 3D", ale jelikož o něm píšou, že je na malý modely, tak jsem ho ani nezkoušel. Co myslíte vy? poradíte nějaký software?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: