Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Rozhodovani

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Rozhodovani

Autor: Yericho

23:08:05 23.08.2008

Dobry den .

Uz jak nadpis napovida , jde tu o rozhodovani . Je mi 16 let . Bavi me grafika - hlavne animace a nevim , do ktereho programu mam jit naplno . Cinema 4D , Vue 6 , Adobe After Effect. Vsechny programy jsem si "ohmatal" a vsechny programy se mi libi . kazdy umi neco - nejradsi bych se ucil vsechny , ale to je strasne narocne a navic bych se toho moc nenaucil . Cinema je znami program na tvorbu 3D objektu a animaci , AAE je spis jen na effecty (Photoshop na animace) a Vue neni moc znami program(aspon ne v CR) , je to na tvorbu 3D krajin , animaci a celkove vypada uzasne . Grafikou bych se chtel zivit , moc me bavi ,ale jak jsem rekl..nwm ktery z techto programu si vybrat . Mohl by mi pls nekdo poradit ?Kde vsude se tyto programy daji pouzit ? Daji se programy jako AAE a Vue dobre vyuzit ? A nevite jestli jsou na tyto programy take vys. skoly v CR (prednostne) ? Vim, ze na Cinemu 4D je Horallka ,tusim . Ale zbytek nwm . Byl bych rad za kazdy nazor a radu . Dost bych chtel jit do Vue 6 , ale v CR nema "zaklad" . Ten program je v CR docela tabu , vubec se o nem nemluvi(spis ho nikdo nezna) a krom 1 recenzi na tomto webu jsem se o tom moc nedocetl . Videl jsem v nem delat krasne veci , od videi az po obrazky , pozadi... . Docela snadno se ovlada . Jen se bojim vyuziti . zatimco Cinema , maya , 3dmax atd se daji pouzit od webu , her , obrazku az po filmy . Vue bych spis videl jen v obrazcich a her . Byl bych rad kdyby sem nekdo zkuseny napsal .

Predem vsem dekuji a omlouvam se za pravopisne chyby . :)

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: