Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

ZBRUSH 2

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: ZBRUSH 2

Autor: grafik

19:51:16 11.01.2010

Ahoj lidi.Vydel sem ukazky z programu ZBrush a sou fakt super tak sem si stahl plnou vezi ale pri spusteni to po me chce nejaky veci jako registrace atd.Muzete mi nekdo rict jestli se za to nahodou neplati nebo tak neco,mam stoho docela hruzu.Delal sem 3D grafiku v Blendru a jako nic moc je to spis slozitejsi na pochopeni ale ZBrush je fakt boba tak bych v tom chtel delat.Diky lidicky

Citovat příspěvek

Autor: martinh

15:52:17 22.10.2007

hodne video-tutorialu je trebas na youtube ;-) staci zadat TUTORIAL ZBRUSH :) nebo neco podobneho

tady je treba navod na modelaci hlavy :

http://www.youtube.com/watch?v=Rd-QDX4IZmc&mode=related&search=zbrush3%20pixologic%20darthwayne%20wayne%20robson%203d%20digital%20sculpture%20sculpting%20mudbox%20kurv%20studios%20sphereheads

Citovat příspěvek

ZBRUSH 2

Autor: Kjersti

19:21:46 21.10.2007

Ahojte chtela bych se naučit v tomhle prográmku ale sem eště dost začátečník nevíte někde o nějakym kvalitním návodu? prosim poraďte někdo

Citovat příspěvek

Autor: Penguin

10:33:19 29.03.2006

Poslyš.... podobná problém jsme měli s Maya PLE. Vtip byl v tom, že mailová služba e-mail s kódem automaticky zahodila mezi Spamy. Tak se tam zkus podívat... třeba se tam už válí těch kódů několik... :)

Jiří

Citovat příspěvek

Autor: Kutkin

6:56:54 29.03.2006

Jo, jenže vždycky, když si stáhnu demo, tak mi má dojít na mejl nějaký ten dočasný kód, a ještě mi nikdy nic NEDOŠLO! A to už jsem to stahoval asi 10x!

Citovat příspěvek

Autor: stanloshka

8:53:59 13.03.2006

Zdravím se ZBRUSHEM dělám a je to fakt super jdi do toho

Citovat příspěvek

Autor: Penguin

13:22:30 10.03.2006

Ahoj.

Nedělám se ZBrushem, ale viděl jsem ukázky, jak s ním dělají profíci, a vypadá to impozantně.

Domovská stránka je www.pixologic.com

Dá se tam stáhnout i demo s omezením na 640 x 480 pixelů a zakázaným export / import.
Jinak, až budeš něco hledat z 3D grafiky, jsou výborný stránky:

www.3dlinks.com (skvělej rozcestník na všechno - modely, textury, plug-iny,...)
www.highend3d.com (výborná stránka se vším možným....)

Hodně úspěchů, Jiří :)

Citovat příspěvek

ZBRUSH 2

Autor: Graphic

11:56:55 10.03.2006

Ahoj,
poradi mi nekdo, kde se da stahnout demo programu Zbrush 2?
Najde se tady treba i nejaky uzivatel? Ten program se me docela libi a rad bych slysel i nazory jinych.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: