Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

3D software

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: 3D software

Autor: Vrabčák

19:09:17 20.02.2010

Pro první zkoušky se hodí
http://www.anim8or.com/main/index.html
http://www.wings3d.com/

Citovat příspěvek

Autor: petrib

10:48:26 15.02.2010

používá(m) se oboje. jde o to vědět proč se do 3D pouštíte a s kým (pro koho) budete spolupracovat. C4D je německy logická, 3DS je díky marketingu Autodesku ve střední třídě asi nejrozšířenější (Lightwave býval prohlašován za nejlepší lowpoly modelář, u nás se moc nechytl, ale obrázky vozítka na Marsu pro NASA prý dělal nějaký Čech). Liší se nejen způsobem pohybu ve scéně a ovládáním, ale taky přístupem k managementu scény a nakládáním s objekty. Pro první kroky není C4D6+ špatná a je i s manuálem, návody a legální za pár stovek.

Citovat příspěvek

Autor: Libor Štolc

12:57:47 06.02.2010

Záleží hlavně na tom, co se bude hlavně dělat. Pro statické 3D modely a interiéry doporučuji Caligari trueSpace7.61, více na www.archcad.cz

Citovat příspěvek

Autor: Mira1

16:31:14 18.06.2005

Podle mě nějlepší je Cinema 4d 6, jednak že je zdarma, ale je to výborný animátor a modelář. Pokud by jste chtěli můžu poslat pár návodu stačí mi poslat na e-mail TKADLEC.M@SEZNAM.CZ

Citovat příspěvek

Autor: Genom

19:06:47 23.05.2005

Pokud máš dost peněz,kup si nějaký komerční soft,třeba Maxe,mayu,nebo cinemu...
Pokud nechceš nic platit,stahni si Blender...

Citovat příspěvek

Autor: RepTaiL

19:05:19 23.05.2005

ja osobne uvazujem na cinemou alebo 3D studiom co sa tyka softu neni problem. len sa neviem rozhodnut preto chcem poradit

Citovat příspěvek

Autor: Gop

16:33:00 23.05.2005

Mám malý dotaz: chtěl bych se začít učit v nějakém 3D programu, ale nevím jaký si mám zvolit. Můžete mi někdo prosím pomoct s výběrem.Děkuji :3DsMax,Alias Maya,Cinema 4D,Rhinoceros,modo....apod. :S

Citovat příspěvek

Autor: PoselSmrti

15:00:25 22.05.2005

To je velmi rozsiahla otázka! Každý soft je dobrý! Ja osobne požívam Cinemu 4D (dá sa kupit aj s knihou, cesky manual a lokalizácia).

3D max je drahy ako hrom, Blender je zadarmo, LightWave neviem! Ja byt tebou ,bral bych asi maxko, ale musis mat zaujem o ucenie sa (dlhe roky :S)

Citovat příspěvek

3D software

Autor: RepTaiL

13:55:00 22.05.2005

som zaciatocnik v 3D kresleni a preto by som sa chcel opytat ktori software je podla vas na 3D tvorbu najlepsi. dakujem.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: